Biorezonans Uygulamasında Hangi Gıdalar Üzerine Çalışılır?

Maddenin olduğu gibi vücudumuzun da ölçülebilir bir yoğunlaşmış enerjisi vardır. Bu sayede geliştirilen alternatif tıp değeri taşıyan biorezonans terapi yöntemi sayısız hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.

İç organlarımızın bütünü birer madde olarak frekans yaymaktadır. Ve bu frekansların uyum içinde olmaları bireyin sağlıklı olduğuna işarettir. Ancak frekanslardaki herhangi bir aksama hastalık oluşumunu da gündeme getirir.

Biorezonansın birçok hastalık tedavisinde etkin rol oynadığını belirtmiştik. Hastalıkların tedavisi dışında sigara ve alkol alışkanlıklardan kurtulma, kilo verme gibi sorunlarda da oldukça başarılı sonuçları mevcuttur. Biorezonansın kilo vermek için kullanıldığı terapilerde kişinin içinde bulunduğu psikolojiye, vermek istediği kilonun miktarına yani hazır bulunuşluk özelliklerine göre birbirinden farklı birkaç terapi formu beraber kullanılmaktadır. Kişiye uygulanan bu terapilerde amaç ilgili besin maddelerine karşı vücutta bulunan frekansları komple temizlemektir. Tüketilmek isteği duyulan gıdalar üzerinden yürütülen bu terapi genellikle karbonhidrat üzerinden uygulanmaktadır. Bu sayede terapinin uygulandığı kişide kolayca doyma ve belirli gıdaları tüketmeme isteği doğar.

gida-bagimliligi-terapisiBiorezonans Uygulamasında Hangi Gıdalar Üzerine Çalışılır?

Şeker İçeren Tatlılar:

Şeker de tıpkı sigara gibi kişide alışkanlık yaparak sık sık tüketme isteği oluşturur. Gıdalar şeker içeriyorsa, bilindiği gibi vücudun insülin dengesini ani şekilde yükselterek titreme, baygınlık hissi, ateş basması gibi durumlar yaratmaktadır. Sağlık için son derece zararlı olan bu madde aynı zamanda hızlı kilo alımına neden olur. Biorezonans ile şeker içeren gıdalardan uzaklaşabilirsiniz.

Hamur İşleri:

Karbonhidrat ağırlıklı beslenme hem kilo alımına neden olur hem de hücrelerin sağlıklı gelişimini yeterince desteklemez. Biorezonans ile hamur işlerini yeme isteğinizi baskılayabilirsiniz.

Şekerli gıdalar ve hamur işleri dışında aşırı tuz tüketimi, yoğun çikolata tüketimi, aşırı şeker içeren meyve tüketimi, kahve tüketimini de biorezonans uygulamasıyla kontrol altına almanız mümkündür.

Biorezonans ile kilo verenler kalıcı kilo vermeyi başarmışlardır. Çünkü bu yöntemde kısa süreli hedefler yoktur. Tam tersine hastanın vücudundan frekans silme çalışması yapıldığı için kişi biorezonans uygulamasından sonra o yiyeceklere ait frekansları kaybeder, bu nedenle de hangi yiyeceğe yönelik uygulama yapılmışsa o yiyeceği tüketme ihtiyacı kaybolur. Az yemek eşittir kilo almamak olduğu için kalıcı kilo verme de bu sayede sağlanmış olur.

Gıda silme terapileri hakkında bilgi almak için Biorezonans İle Zayıflama Terapileri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top