Biorezonans Alerji Terapisi

Biorezonans Alerji Terapileri Ile Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirerek Yaşam Kalitenizi Artırabilirsiniz.

Alerjiler, vücudun üzerindeki toksik yüklerin artması sebebiyle polen, gıda, tüy vb. gibi zararsız çevresel maddelere tepki olarak, immün sistemin aşırı duyarlılık reaksiyonu şeklinde ortaya çıkmaktadır. Aşırı duyarlılık ya da alerji organizmada antijen niteliğindeki maddelere karşı oluşan reaktif bağışık yanıtın abartılı hale gelmesidir. Biorezonans, tam da bu noktada devreye girer. Biorezonans alerji terapisi kapsamında alerji bir sonuç olarak görülür, alerjiyi tedavi etmekten çok, alerjiye neden olan temel problemlere yönelik çalışmalar yapılır.

Klinik Tıp Bilimleri kapsamında alerjik rahatsızlıklar için var olan tedavi yöntemleri, ya ilaçlarla alerjik durumu baskı altına almak ya da yıllar süren aşı tedavileriyle alerjinin şiddetini azaltmak yönündedir. Biorezonans alerji terapileri kapsamında ise, alerji bir sonuç olarak görülür ve alerjiyi tedavi etmekten yerine, alerjiye neden olan temel problemleri ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapılır. Temel düşünce, hastalığa değil, o hastalığın ortaya çıkmasına sebep olabilecek potansiyel problemleri bulup, bunları ortadan kaldırmaktır. Alerji ancak bu şekilde kalıcı bir şifa bulur.

Temel amaç; bağışıklık sistemini güçlendirmek, vücudun işleyişini bozabilecek faktörleri bulmak ve bunları ortadan kaldırmaktır. Bu şekilde sistemi daha dengeli hale getirmek mümkündür. Rezonans alerji terapilerinde, bünyeyi zorlayan asıl problemlere odaklanılır, sistem dengelendiğinde alerji ortadan kalkar.

Biorezonans alerji terapileri beşer gün ara ile dört seans olarak yapılmaktadır. Son seansın ardından iki ay ara verilerek kişinin durumuna göre bitirilir yada devam edilir.  Terapiler yaklaşık 45 dak. sürer. Biorezonans alerji terapisi, yan etkisi olmayan ilaçsız ve yüksek etkili bir terapidir. Danışanlarda hemen rahatlama görülmeye başlanır.

Biorezonans İle Alerjiden Kurtulmak İçin Neler Yapıyoruz

Biorezonans alerji terapilerinde, bağırsakların yapısının düzeltilmesi, diğer bütün konulardan önce gelir. Bozulmuş bağırsak florasının düzeltilebilmesi için, Biorezonans terapileri, özel bir şekilde kullanılır. Amaç; bağırsaklardaki bozulmuş frekans paterninin kırılması ve bu sırada probiyotikler ve benzeri doğal yollarla bağırsak dengesinin yeniden inşasının sağlanmaya çalışılmasıdır.

Gıda intoleransı tespiti ve bu gıdalar üzerinden yapılan frekans temizliği, rezonans terapilerinin öncelikli konularından birisidir. Temel alerjenler üzerinden yapılan frekans silmeleri (ve beraberinde kişinin idrar ya da gaita gibi vücut atıkları üzerinden yapılan frekans temizlikleri) sonrasında, alerjilerde otomatikman bir düzelme olması, çok olasıdır.

Rezonans terapilerinin, kişinin çevresinden alınan madde örnekleri ve toksik maddeler üzerinden yapılması, yani biorezonansın, vücudu temizlemeye yönelik kullanılması, alerjiler ve birçok hastalığın tedavisinde önemlidir. Biorezonans, toksik maddeler ya da ağır metaller üzerinden kullanıldığında, vücudun bu maddelerden temizlenmesi kolaylaşır. Vücudu, temizlenmesi için, o maddelere özgü frekans paternleriyle-enerjetik yolla uyarma yöntemidir.

Gaita, idrar gibi vücut atıkları üzerinden yapılan frekans silmeleri ve bu şekilde vücudun detoks için uyarılması… Rezonans terapilerinin güçlü olduğu konulardan birisidir. Örnek vermek gerekirse; sık idrar yolu enfeksiyonu geçiren bir kişiden alınan idrar örneği üzerinden yapılan tek seanslık bir frekans temizliği, problemin ilelebet ortadan kalkmasını sağlayabilir. İltihaplı bir akıntıdan alınan örnek üzerinden yapılan frekans silmeleri, bu iltihabın geçirilebilmesine katkıda bulunabileceği gibi kişinin dışkısı üzerinden yapılan frekans silmeleri, bağırsak problemlerinin giderilmesinde büyük katkı sağlayabilir.

Alerji terapilerinde, bağırsakların yapısının düzeltilmesi, diğer bütün konulardan önce gelir. Bozulmuş bağırsak florasının düzeltilebilmesi için, Biorezonans terapileri, özel bir şekilde kullanılır. Amaç; bağırsaklardaki bozulmuş frekans paterninin kırılması ve bu sırada probiyotikler ve benzeri doğal yollarla bağırsak dengesinin yeniden inşasının sağlanmaya çalışılmasıdır.

Ruhsal durumdaki “reaktif”lik, alerjilerdeki “reaktif”likle yakından ilgilidir… Fiziksel semptomlar, ruhsal hallerin dışavurumudur ve ruhsal durumu göz önüne almayan hiçbir terapi, gerçekten başarıya ulaşamaz. Rezonans terapilerinde hem fiziksel soruna yönelik terapiler yapılır hem de bu seanslar, Bach çiçekleri terapileri ile kişinin ruhsal özelliklerine göre şekillendirilir.

Biorezonans Alerji Terapileri İle İlaç Kullanmadan Destek Olunan Alerjilerden Bazıları Şunlardır.

Biorezonans Alerji Terapisi
Scroll to Top