Biorezonans Alkol Bırakma Terapisi

Yoksunluk Hissi Yaşamadan Alkolden Kurtulmak için Hemen Harekete Geçin.

Başarı Oranı 92%

Biorezonans Yöntemiyle Alkolü Kolay Bırakmak Mümkün...

Alkolü Bırakmanın Kolay Yolu Var

Biorezonans Alkol Bırakma Terapisi

Terapilerde kişinin içtiği alkol “vücuttan temizlenecek frekans örneği” olarak kullanılır.  Biorezonans seansları fiziksel alışkanlığa bağlı yoksunluk krizini ortadan kaldırdığı için, alkolün kolay bırakılabilmesine yardımcı olur. Genelde üç seans yeterlidir. Alkol bırakma seansları için rezonans makinesi ile yapılan terapide vücudun yeni duruma uyumu açısından ilk 72 saat çok önemlidir. Fakat bu sürede şiddetli alkol isteğinin oluşması beklenmez. Yoksunluk krizi yaşamadan alkol bağımlılığınızdan kurtulmak için biorezonans terapileri ile tanışın.

Seanslar sonrasında vücut alkolü unutmaktadır. Seansların sonrasında eski alışkanlıkla kişi alkol içmeye kalksa bile vücut alkolden rahatsız olmaya başlar ve kişi eskiden alkolden aldığı keyfi alamamaya başlar. Alkol kullanmak anlamını yitirir ve kişide bulunan fiziksel istek ortadan kalkar. Rezonans terapileri fiziksel alışkanlığa bağlı yoksunluk krizini ortadan kaldırdığı için, alkolün kolay bırakılabilmesine yardımcı olur. Alkol bırakma seansları 45 dakika sürer ve dört gün arayla yapılan üç seans genellikle yeterli olur. Seans sonrasında işe gitmeye, araba kullanmaya engel oluşturacak bir etki görülmez. Biorezonans terapilerinde etki ilk seansla birlikte başlar. Daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişisel özelliklere göre karar veriliyor. 

 Merkezimizde alkolü bırakmak için yapılan terapiler, kişinin psikolojik yapılanması göz önünde bulundurularak Bach Çiçekleri Terapisi ile desteklenir. 

Beyinde Değil Bedende

Alkolü bırakmanın en önemli basamağı bedeninizin yoksunluk istediğini durdurmak olacaktır. Rezonans terapilerinden sonra bedeniniz alkol ihtiyacı hissetmez. Rezonans terapileri ile fiziksel alışkanlığa bağlı alkol yoksunluğu sona erdirilmektedir.

Yarını Beklemeyin

Alkole bağlı yoksunluk hissi yaşamadan alkol alışkanlığından kurtulmak ister misiniz? Yarını bekleyerek bedeninize bir gün daha zarar vermeyin. Biorezonans teknolojisi ile alkol alışkanlığından kurtulmak mümkün.

Alkol Bırakma Terapisini Kimler İçin Öneriyoruz?

Tamamen Kurtulmak İsteyenler

Alkol_Bırakma_TerapileriAlkolü bırakmaktan korkmayın

Biorezonans yöntemi ile alkolden tamamen kurtulabilmek için yapmanız gereken tek şey “Artık istemiyorum” diyerek ilk adımı atmak ve bırakma konusunda kararlı olmaktır. Alkolü bırakmanın en önemli basamağı bedeninizin yoksunluk krizini durdurmaktır. Biorezonans terapilerinden sonra bedeniniz alkol ihtiyacı hissetmez. Terapiler fiziksel alışkanlığa bağlı alkol yoksunluğu sona erdirmektedir.

Terapilerin amacı alkolden tamamen kurtulmanızı sağlamaktır.

Azaltmak İsteyenler

alkolu birak 8Beklentimiz tamamen kurtulmanızdır.

Alkol üzerinden yapılan seansların ardından artık vücudun alkol ile kurmuş olduğu ilişki değişir. Biorezonans terapileri ile fiziksel alışkanlığa bağlı alkol yoksunluğu sona erdirilmektedir. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü bırakmayıp almaya devam ederse; eski bildiği keyfi alamadığını, alkolün eski tadını yitirdiğini ve anlamsızlaştığını fark eder. Yani bu terapiler kişinin alkol alımını azaltmak için kullanılabilir ancak bu türden bir uygulamanın etkisinin devam edebilmesi için 3-6 ayda bir, üç seans tekrar gerekecektir.

alkolu birak 13
Alkolü Bırakmak İçin Bilmeniz Gereken Önemli Konular;
Biorezonans terapileri detoks amaçlı yapılır. Vücudun alkolden temizlenebilmesi için seansların öncesinde su içmeye başlamanız önemlidir. İlk seanstan sonra vücuttaki temizlenme başlamaktadır ve vücudunuz suya ihtiyaç duyacaktır. Seansın sonrasındaki günlerde de özellikle çok su içmeniz ve vücudunuza temizlenme konusunda yardım edecek diğer kurallarımıza uymanız, alkolden kolayca kurtulabilmeniz açısından gereklidir. Terapilerin etkinliğinin artması için seans sonrası özellikle ilk 72 saat daha fazla su içmeniz gerekiyor. (Normalde içtiğiniz su miktarından en az 1litre daha fazla). İlk birkaç gün vücudunuzda detoksa bağlı hafif bir alkol kokusu olabilir ya da  hafif halsizlik yaşayabilirsiniz. 

Biorezonans Alkol Bırakma Terapileri Başarı Oranlarımız

Merkezimizde yapılan terapilerden aldığımız istatistiklere göre yapılan seanslar kişilerin %92’sinde etkili oldu. Kişilerin alkol isteği azaldı ve bu kişiler terapinin kendilerinde yarattığı değişimi net bir şekilde hissetti. Danışanlarımızın % 82’si için 3 seans yeterli olurken, % 10’u için daha fazla rezonans terapisi yapıldı. Danışanlarımızın sadece % 8‘inde yapılan tüm seanslara rağmen alkol içme isteğinde azalma, stresin azalması ya da terapinin beklenen diğer etkileri yaratılamadı.

Alkolü Kolay Bırakmak İçin Bilmeniz Gereken Önemli Konular…

Seansların tümü detoks (temizlenme- arınma) amaçlı yapılır. Bu nedenle seansların öncesinde su içmeye başlamanız önemlidir, uygulama sırasında vücudunuzda sıvı eksiği olmamalıdır… Vücuttaki temizlenme, uygulama sırasında başlamaktadır ve vücudunuz suya ihtiyaç duyacaktır. Seansın sonrasındaki günlerde de özellikle çok su içmeniz ve vücudunuza temizlenme konusunda yardım edecek diğer kurallarımıza uymanız sigaradan kolayca kurtulabilmeniz açısından çok çok önemlidir.

Vücudunuzun bir an önce temizlenebilmesi, biorezonans cihazı ile yapılan alkol bırakma terapisinin etkinliği açısından önemlidir. İşlem sonrası özellikle ilk 72 saat bol su içmeniz gerekiyor. (Normalde içtiğiniz su miktarından en az 1litre daha fazla) İlk birkaç gün detoksa bağlı vücudunuzda hafif bir alkol kokusu ya da bazen hafif kabız olabilir veya hafif halsizlik yaşayabilirsiniz.

Biorezonans ile alkol bırakma seansı sonrası evde kullanmanız için size içi izotonik sıvı dolu bir sprey verilecek. Bu sıvıya kullanmış olduğunuz alkol üzerinden elektrohomeopatik yükleme yöntemi ile içtiğiniz alkolün ters frekansları yüklenmiş durumda. Kısaca rezonans makinesinin alkol üzerinden topladığı elektromanyetik bilgi bu sıvı üzerinden ters frekans ile geçirilmiş de diyebiliriz. Sprey şeklinde oluşturulan homeopatik sıvıyı alkol içme isteği aklınıza geldiğinde dilinizin altına iki kez sıkmanız yeterli olacaktır. Size verilen homeopatik sıvı içinde alkol ya da benzeri bir madde olmadığı halde bu sıvı isteğinizi azaltacaktır.

Vücudunuza alkol aldığınızda hissettiğiniz ‘keyif verici’ etki, vücudunuzun alkol tüketimine karşı dengesini bulmaya çalışırken verdiği reaksiyondur. Alkolü bırakmaya çalıştığınızda, alkol yoksunluğu sebebiyle şunları yaşayabilirsiniz:

* Anksiyete  * Depresyon  * Baş ağrısı  * Konsantre olma zorluğu  * Uyuşukluk  * Uykusuzluk  * Gergin ruh hali  * Huzursuzluk  * Sinirli olma hali  * El ve Ayaklarda titreme hali  

Biorezonans alkol bırakma terapileri sonrası yukarıda yazılmış olan alkol yoksunluğuna bağlı fiziksel rahatsızlıklar yaşanmaz. Alkol bırakma sürecinizi kolaylaştırmak için biorezonans alkol bırakma yöntemini tercih etmelisiniz.

Alkol bırakma terapilerinde 4 gün arayla yapılan 3 seans genellikle yeterli olmaktadır. Alkol bırakma terapilerinde etki ilk seansla birlikte başlamaktadır. Daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişisel özelliklere göre karar verilir.

Alkol bırakma seansları 45 dakika sürmektedir.

Alkol bırakma terapilerinde 4 gün arayla yapılan 3 seans genellikle yeterli oluyor. Etki ilk seansla birlikte başlıyor. Daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişisel özelliklere göre karar veriliyor.

Alkol bırakma seanslarından sonra vücut alkolü unutmakta ve kişinin fiziksel alışkanlığı ortadan kalkmaktadır. Eğer kişi terapiden sonra alkol almaya devam ederse eskisi gibi keyif almadığını ve alkolün eski tadında olmadığı için alkol kullanmanın anlamsız hale geldiğini görecektir.

Biorezonans terapileri, alkol bırakma sürecinin zorlanmadan geçirilmesine yardımcı olur.

Merkezimizde biorezonans alkol bırakma terapileri, Bach çiçekleri terapisi ve Psikoterapi seansları ile desteklenmektedir. Böylece danışanlarımızın yoksunluk krizi yaşamadan, psikolojik ve duygusal tarafları da desteklenerek alkolü bırakma süreçleri kolaylaştırılmaktadır.

İsteyin Bizimle İletişime Geçin Birlikte Başaralım!

Randevu almak için bizimle buradan iletişime geçebilirisiniz.

Scroll to Top