Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

İnsan olabilmek uzun soluklu bir yolculuktur… İnsan olma yolunda hepimiz varlığımızı sürdürebilmek, fizyolojik ve psikolojik varlığımızı sağlıklı temellendirebilmek için bir yoldaşa ihtiyaç duyarız.

Sağlıklı bir ruh haline sahip olabilmenin ön koşulu ihtiyaçlarınızın farkında olup bunları dile getirebilmekten geçer. Psikolojik danışmanlık amacı, bunları fark edip ihtiyaçlarınızı giderebilecek şekilde değişmenizdir. Var olan sorunlarla tek başına baş edememe veya bireylerin potansiyellerini tam olarak ortaya koyamama nedenleriyle psikoterapi ihtiyacı oluşmaktadır.

Ruh sağlığı hizmetleri, insanların stres, anksiyete, depresyon ve travma gibi psikolojik ve davranışsal sağlık sorunlarını yönetmelerine yardımcı olur. Ruh sağlığı danışmanları, duygusal, psikolojik ve bilişsel konularda onlara yardımcı olmak için danışanlar ile bire bir çalışır. Besleyici ve yapıcı bir terapi ortamını kolaylaştırmak için bireylere, çiftlere ve hatta ailelere danışmanlık yapabilirler.

Kartal Psikolojik Danışmanlık

Kartal Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Yetişkinlere Yönelik Psikoloji Danışmanlığı

Yetişkin Psikoterapisi; Bireyin Duygusal Dayanıklılık Kazanmasına, Ilişkilerini Sağlıklı Yönetebilmesine, Kendini Keşfetmesine Ve Deneyimlerini Daha Iyi Anlamlandırmasına Olanak Sağlar.

Çocuklara Yönelik Psikolojik Danışmanlık

Çocuklar Psikoterapi Sayesinde Duygusal Destek Almış Ve Ilişkilerinde Problem Çözme Becerilerini Kazanmış Olurlar. Öğrendikleri Çözüm Yolları Ile Duygularını Adlandırmakta Ve Karşılaştıkları Zorlukların Üstesinden Gelmekte Gelişirler.
Kartal Psikolojik Danışmanlık

Ergenlere Yönelik Psikoterapi Danışmanlık

Bireylerin Yaşamış Oldukları Problemlerin Farkına Varıp Bu Dönemi Daha Konforlu Geçirmeleri Ve Ruh Sağlığı Adına Daha Güçlü Yetişkin Olabilmeleri Amacıyla Ergenler Ile Psikoterapi Yapılmaktadır.

ergen-psikoloji-danismanlik

Bağımlılığa Yönelik Psikolog Danışmanlık

Bireyin Bağımlılık Durumuna Geri Dönmesinin Önüne Geçilmesi Için Bağımlılığın Altında Yatan Sebepler Araştırılarak Gerekli Müdahaleler Yapılmaktadır.
Scroll to Top