Ekibimiz

Diyetisyen ve Psikoloğumuz ile birlikte yapacağınız seanslarda tüm alışkanlıklardan kurtulma ve kilo problemlerinizi giderme konusunda her zaman destek alabilirsiniz.

Çağla ŞİMŞİR

Diyetisyen

Hakkında
Diyetisyen Çağla Şimşir Trakya Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2020 yılında mezun oldu. Lisans dönemi eğitimine ek olarak Anadolu Üniversitesi’nde Aşçılık bölümünü bitirdi. Lisans hayatı boyunca üniversitenin hastanesi başta olmak üzere çeşitli devlet hastaneleri ve sağlık kuruluşlarında stajlarını tamamladı. İlgi duyduğu Hastalıklarda Beslenme Tedavisi, Yeme Farkındalığı ve Sezgisel Yeme, Fonksiyonel Beslenme gibi konularda gelişebilmek için birçok sempozyum ve seminere katıldı. Diyetisyen Çağla Şimşir Megalife Rezonans Terapi Merkezi’nde kişiye özel sağlıklı ve uygulanabilir beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Eğitimi
2020 Trakya Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
2020 Anadolu Üniversitesi Aşçılık Bölümü

İdil GÜRSES

Psikolog

Hakkında
Psikolog İdil Gürses Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2019’da mezun oldu. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Psikoloji Yüksek Lisans programına kaydolmuştur ve hala okumaktadır. Lisans hayatı boyunca çeşitli devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünü benimsemiş ve bunun üzerine eğitimlerini tamamlamıştır. Psikolog İdil Gürses Megalife Rezonans Terapi Merkezi’nde sigara ve alkol bağımlılıklarında psikolojik bağımlılığa, gıda bağımlılıklarında duygusal açlığa ve yaşamımız boyunca sahip olmamız gereken ruhsal dengelemeye yönelik psikolojik danışmanlık hizmetleri yürütmektedir.
Eğitimi
2019 Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü
2020 Psikoloji Yüksek Lisans
Scroll to Top