Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi

Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi İle Yoksunluk Krizi Yaşamadan Tek Seansta Sigarayı Bırakmak Için Hemen Harekete Geçin
Biorezonans İle Tek Seansta Sigarayı Bırakmak Mümkün.

Sigara Bırakırken Yaşananlar

Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi
Vücudunuza nikotin aldığınızda hissettiğiniz ‘keyif verici’ etki, vücudunuzun nikotin tüketimine karşı dengesini bulmaya çalışırken verdiği reaksiyondur. Sigarayı bırakmaya çalıştığınızda nikotin yoksunluğu sebebiyle şunları yaşayabilirsiniz:
  • *Aniden gelen sigara içme isteği     *Anksiyete     *Depresyon     *Kilo alma     *Baş ağrısı     *Konsantre olma zorluğu   *Uyuşukluk     *Uykusuzluk     *Gergin ruh hali     *Huzursuzluk     *Çabuk sinirlenme

Sigara içme sıklığına ve kişiden kişiye göre farklılık göstermekle birlikte genelde son sigara içmenizden iki saat ile iki-üç gün sonrasında bu etkileri yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu etkiler sigarayı bırakma konusunda zorlanmanıza hatta başarısız birçok deneme sonucunda bırakamayacağınızı düşünmenize sebep olur. Genelde insanların tercih ettiği için sigara içmeye devam ettiği düşünülür fakat gerçekte sigara içmek seçim değil, güçlü bir uyarıcı olan nikotine karşı duyulan alışkanlıktır.

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

Biorezonans İle Tek Seansta Sigarayı Bırakmak Mümkün.

Beyinde Değil Bedende

Sigarayı bırakmak için en önemli basamak bedeninizin nikotin istediğini durdurmak olacaktır. Rezonans terapileri ile fiziksel alışkanlığa bağlı nikotin yoksunluğu sona erdirilmektedir. Rezonans terapilerinden sonra bedeniniz nikotin ihtiyacı hissetmez.

Yarını Beklemeyin

Nikotine bağlı yoksunluk krizi yaşamadan sigara alışkanlığından kurtulmak ister misiniz? Yarını bekleyerek bedeninize bir gün daha zarar vermeyin. Rezonans teknolojisi ile sigaradan kurtulmak mümkün.

Biorezonans terapileri fiziksel alışkanlığa bağlı yoksunluk krizini ortadan kaldırdığı için, sigaranın kolay bırakılabilmesine yardımcı olur. Biorezonans cihazı ile yapılan terapi için genelde tek seans yeterlidir. Biorezonans sigara bırakma seansı için rezonans makinesi ile yapılan terapide vücudun yeni duruma uyumu açısından ilk 72 saat çok önemlidir. Fakat bu sürede şiddetli sigara isteğinin oluşması beklenmez.

Tek seansta sigarayı bırakmak istiyorsanız biorezonans terapileri ile tanışın.
Biorezonans ile sigara bırakma terapisi sonrasında vücut nikotini unutmaktadır. Terapinin sonrasında eski alışkanlıkla kişi sigara içmeye kalksa bile vücut sigara dumanından rahatsız olmaya başlar ve kişi eskiden sigaradan aldığı tadı ve keyfi alamamaya başlar. Sigara içmek anlamını yitirir ve kişide bulunan fiziksel istek ortadan kalkar.

Biorezonans İle Sigara Bırakma Oranı 96%

Sigarayı bırakmaya hazır mısınız?

Biorezonans ile sigara bırakma terapilerini, sigaradan kurtulmak isteyen herkese öneriyoruz. Siz de sigarayı bırakmak istiyorsanız, zararları ile ilgili söylemlere kulaklarınızı tıkamaktan sıkıldıysanız, sigarayı kolay bırakmak için hazırsınız demektir. Terapiler, kalp pili bulunanlar ve hamileler dışında herkese uygulanır. İnanılmaz sonuçları ve rezonans seanslarındaki başarı oranları ile ezber bozan sonuçlara imza atan bu yöntem yüz binlerce kişiye zararlı alışkanlıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu, olmaya da devam ediyor. Kalp pili taşıyanlar ve hamileler dışında sigara bırakma terapileri herkese uygulanabiliyor. Sigarayı bırakmak isteyen kişilerde ağır hastalıkların bulunması rezonans seansları için engel değil.

Biorezonans terapilerinde, genel olarak nikotin alışkanlığı arttıkça etkinliğin artacağını söyleyebiliriz. Uzun yıllardır sigara kullanan kişilerde, ya da fiziksel alışkanlığın fazla olduğu durumlarda sigara bırakma terapilerinin etkinliğinin daha yüksek olduğunu görüyoruz. Biorezonans ile sigara bırakma terapilerinde, nikotin isteğinin azalması sigara bırakma terapilerinin önemli özelliğidir. Nikotine karşı fiziksel alışkanlık sigaranın kullanıldığı süre ve içilen günlük miktar doğrultusunda artar. Rezonans terapilerinde madde alışkanlığı arttıkça, terapinin tetiklediği temizlenmenin etkisinin de artacağını biliyoruz. Biorezonans ile sigarayı bırakma terapisinin etkisi vücut ne kadar kirli ise o kadar yüksek olacaktır. Yeter ki seansın sonrasında yeterince su içilerek, temizlenebilmesi için vücut desteklensin.

Biorezonans İle Sigara Nasıl Bırakılıyor?

Biorezonans ile sigara bırakma seansının hemen öncesinde son sigaranızı içmenizi istiyoruz. Küçük bir cam tüp içine söndürdüğünüz son sigarayı “vücuttan temizlenecek frekans örneği” olarak kullanıyoruz. Son sigaranız yeni hayatınızın ilk adımı oluyor. Biorezonans cihazı ile frekans temizliği denilen işlem, son içtiğiniz sigara üzerinden yapılıyor. Bu yüzden bu sigaranın genellikle içtiğiniz marka sigara olması uygulamanın etkinliği artırıyor.  Biorezonans sigara bırakma terapisi 45 dakika sürüyor ve genellikle tek seans yeterli oluyor.  

Biorezonans sigara bırakma seansının en büyük avantajı, üzerine gitme davranışını yapabilmenize olanak vermesidir. Üzerine gitme davranışı, alışkanlığınızı tetikleyen durumlarla yüzleşmenizdir. Biorezonans sigara bırakma seansının 3. gününden sonra istek yaratacağını düşündüğünüz şeyleri yapmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle sigara içilen yerlere gitmeli, sigaralı buluşmalara, toplantılara katılmalısınız. Kahve içmeli ya da istiyorsanız alkol almalısınız. Özetle sigara içmekle özdeşleştirdiğiniz davranışları tekrar etmelisiniz. Üzerine gittiğinizde hiç zorlanmadığınızı göreceksiniz ve biorezonans yöntemi sayesinde derin bir nefes alacaksınız.

Sigarayı Bırakmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Biorezonans ile sigara bırakıldığında stres yaşanır mı?

Biorezonans ile sigara bırakma terapilerinin bir diğer belirgin etkisi ise stres düzeyinin azaltmasıdır. Biorezonans ile sigara bırakma terapilerinde genellikle 3 günlük bir adaptasyon süresi gereklidir. Yani 3 günden sonra kişide fiziksel bir nikotin talebi olmaması beklenir. Bu sebepten nikotin krizleri yaşanmaz. Rezonans terapi yöntemi ile sigara tek seansta bırakıldığında vücutta nikotin kaynaklı bir yoksunluk oluşmaz. Bu sebepten yoksunluğu gidermek için sürekli bir şeyler yeme ihtiyacı oluşmaz ve daha az kilo alınır. Bugüne kadar ki gözlemlerimiz rezonans yöntemi ile sigara bırakanların aldığı kilo 1 ~ 3 kilo aralığında olduğudur.

Sigarayı Kolay Bırakmak İçin Bilmeniz Gereken Önemli Konular…

Biorezonans terapilerinin tümü detoks (temizlenme- arınma) amaçlı yapılır. Bu nedenle seansların öncesinde su içmeye başlamanız önemlidir, uygulama sırasında vücudunuzda sıvı eksiği olmamalıdır… Vücuttaki temizlenme, uygulama sırasında başlamaktadır ve vücudunuz suya ihtiyaç duyacaktır. Seansın sonrasındaki günlerde de özellikle çok su içmeniz ve vücudunuza temizlenme konusunda yardım edecek diğer kurallarımıza uymanız sigaradan kolayca kurtulabilmeniz açısından çok çok önemlidir.

Vücudunuzun bir an önce temizlenebilmesi, biorezonans cihazı ile yapılan sigara bırakma terapisinin etkinliği açısından önemlidir. İşlem sonrası özellikle ilk 72 saat bol su (günlük içtiğiniz su miktarının üzerine fazladan 2 litre ve üzeri) içmeniz gerekiyor. İlk birkaç gün detoksa bağlı vücudunuzda hafif bir sigara-kül kokusu ya da bazen hafif kabız olabilir veya hafif halsizlik yaşayabilirsiniz.

Biorezonans ile sigara bırakma seansı sonrası evde kullanmanız için size izotonik su-etil alkol karışımı bir sprey verilecek. Bu sıvıya kullanmış olduğunuz sigara üzerinden elektrohomeopatik yükleme yöntemi ile içtiğiniz son sigaranın ters frekansları yüklenmiş durumda. Kısaca rezonans makinesinin sigaranız üzerinden topladığı elektromanyetik bilgi bu sıvı üzerinden ters frekansla geçirilmiş de diyebiliriz. Sprey şeklinde oluşturulan homeopatik sıvıyı sigara içme isteği aklınıza geldiğinde dilinizin altına iki kez sıkmanız yeterli olacaktır. Size verilen homeopatik sıvı içinde nikotin ya da benzeri bir madde olmadığı halde bu sıvı sigara isteğinizi azaltacaktır.

Biorezonans Sigarayı bırakmanın en kolay yoludur.

Biorezonans terapileri fiziksel alışkanlığı ortadan kaldırdığı için yoksunluk krizi yaşanmaz ve sigaranın kolay bırakılabilmesine yardımcı olur.

Danışanlarımızın % 72’sin de nikotin yoksunluğuna bağlı fiziksel alışkanlığın ortadan kaldırılabilmesi için tek seans yeterli olmaktadır.

Biorezonans sigara bırakma terapisi 45 dakika sürmektedir.

İhtiyaç halinde üç ay içinde kullanılabilecek  bir adet ücretsiz seans hakkı verilmektedir.

Uzun yıllardır sigara kullanan kişilerde, ya da fiziksel alışkanlığın fazla olduğu durumlarda sigara bırakma terapilerinin etkinliğinin daha yüksek olduğunu görüyoruz. Genel olarak nikotin alışkanlığı arttıkça etkinliğin artacağını söyleyebiliriz.

Sigara bırakma terapilerinden sonra stres yaşanmaz.

Rezonans terapi yöntemi ile sigara bırakıldığında iştah artışı olmaz, yoksunluğu gidermek için sürekli bir şeyler yeme ihtiyacı oluşmaz.

Sigara içilmediği için iştah artışı yaşanmasa da vücut besinlerden daha fazla yararlanmaya başlayacağı için porsiyonların azaltılmasını tavsiye ediyoruz.

Biorezonans Terapileri fiziksel alışkanlık konusunda etkili olmaktadır. Psikolojik alışkanlığı yüksek olan danışanlarımız için psikolog desteği de sunduğumuz farklı seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Merkezimize sigarayı bırakmak için gelen danışanlarımıza “Nikotin Alışkanlık Testi (Sigara Kullanımı Değerlendirme Ölçeği)” yapılıyor ve sonuç psikoloğumuz ile yapacağınız görüşme sırasında değerlendiriliyor ve sizin için en uygun olacak seçenek belirleniyor.

Biorezonans Sigara Bırakma Yönetimi ile Başarı Oranlarımız

Megalife bünyesinde yapılan biorezonans sigara bırakma terapilerinden aldığımız toplam istatistiklere göre biorezonans sigara bırakma yöntemi kişilerin %96’sında etkili olmakta yani kişilerin sigara isteği azalmakta ve bu kişiler terapinin kendilerinde yarattığı değişimi net bir şekilde hissetmektedir. Bu kişilerin % 22’sinde etkinliğin destek seansı ile sağlamlaştırılması gerekmiştir. Danışanlarımızın %4 ‘ünde ise yapılan seanslarda sigara isteğinde azalma, stresin azalması ya da terapinin beklenen diğer etkileri oluşturulamamıştır.

Scroll to Top