Biorezonans Terapisinin Amacı Nedir?

Biorezonans Terapisinin Amacı Nedir

Biorezonans Terapisinin amacı Nedir?

Biorezonans terapisinin amacı, vücuttan yayılan frekansların biorezonans cihazları ile tersine çevrilmesi ve vücuttan silinmesidir. Biorezonans, pek çok farklı hastalıkta kullanılan ve hastalık etkilerinin minimuma indirilmesini hedefler. Kronik ağrılar, stres, alerji olmak üzere farklı durumlarda tercih edilir. Son zamanlarda daha çok sigara içme alışkanlığının giderilmesi amacıyla kullanılan terapi, vücudun sağlıklı form elde etmesine katkıda bulunur. Peki biorezonans terapisinin amacı nedir, neden kullanılır, bu terapi kimlere uygulanabilir?

Biorezonans Terapisinin Amacı NedirBiorezonans Terapisi Neye İyi Gelir?

Rezonans terapileri, insan organizmasına frekans gönderilerek bazı konularda gelişme sağlanması amacıyla gerçekleştirilir. Özellikle sigara alışkanlığının değiştirilmesi adına tercih edilen terapiler, kişinin sigarayı kalıcı olarak bırakmasına destek olur. Terapi kapsamında kişinin ilk önce ön hazırlık yapması sağlanır.

Terapiye gidecek kişilerin her zaman kullandıkları sigara markası ile her zamanki dozda sigara tüketmesi gereklidir. Terapi öncesinde kişi son sigarasını içerek sigaranın külü ve izmaritini küçük cam şişeye koymaktadır. Burada amaç, sigaranın yaymış olduğu frekansların vücuttan silinebilmesidir. Vücuda bağlanan aparatlar yardımıyla, karşı bir frekans gönderilerek sigaranın yaymış olduğu frekansların etkinliği sonlandırılır.

Terapi sayesinde yoğun sigara alışkanlığı bulunan kişiler, sigara alışkanlıklarını sonlandırarak, sağlıklı bir yaşantı elde edebilmektedir.

Biorezonans Terapisi Kimlere Uygulanabilir?

Biorezonans terapisinin amacı nedir, kimlere uygulanabilir soruları kapsamında; bu tür terapilerin yoğun bir sigara içme alışkanlığına sahip bireylere uygulanabildiğini söylemek mümkündür. Bunun yanı sıra terleme, eklem ağrıları, dikkat dağınıklığı bulunan kişiler, nörolojik şikayetleri olan kişilere de uygulanabildiği bilinmektedir.

Gerçekleştirilen terapinin etkisi seans ile başlayarak seans sonrasında etki çok daha üst seviyeye ulaşır. Özellikle sigara alışkanlığının değiştirilmesini hedefleyen terapilerde bir seans yeterli olmaktadır. Fakat bazı durumlarda daha fazla seansa ihtiyaç duyulabildiğinden, gerekli olması halinde ikinci ve üçüncü seanslar da yapılabilir.

50-60 dakika sürmekte olan her bir seans, kişiye zarar veren frekansların yok edilmesini hedefler. Terapi boyunca gerçekleştirilen adımların her biri, bu hedefe yöneliktir. Ayrıca kişinin çok daha sağlıklı bir yaşantı içerisinde olması da terapinin temel amaçları arasında yer almaktadır.

Sigarayı bırakmanın kolay yolu hakkında bilgi almak için Sigara Bırakma Terapisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Scroll to Top