Biorezonans Terapisi Gerçek Mi?

Biorezonans Terapisi Gerçek Mi

Biorezonans Terapisi Gerçek Mi?

Sigara içme alışkanlığının sonlandırılabilmesi amacıyla gerçekleştirilen biorezonans terapisi gerçek mi, ne kadar etkili başta olmak üzere çeşitli sorular; bu tedaviden yararlanmak isteyen kişilerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Özel bir cihaz kullanılarak frekanslar aracılığıyla canlı organizmada hücresel bazı değişiklikleri yapmayı hedefleyen biorezonans, son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir terapi yöntemidir. Peki biorezonans ne kadar etkili, bu tür tedavilerin kalıcılığı hakkında neler söylenebilir?

Biorezonans Gerçekten Etkili Mi?

Biorezonans terapisi gerçek mi sorusu ile yakından alakalı olan gerçekten etkili mi sorusu, biorezonansın çalışma prensibini anlayabilmek adına önemlidir. Özel bir cihaz yardımıyla gerçekleştirilen terapide üç aşama bulunur. İlk aşamada elektrotlar yardımıyla vücuttan elektromanyetik titreşimler alınarak cihaz hafızasında bulunan frekanslar vücuda gönderilir. Böylelikle sigara içme alışkanlığına neden frekanslar silinerek kişinin sigarayı bıraktıktan sonra tekrar sigara istemesi engellenir.

Biorezonans Ne Kadar Etkili?

Kalıcı çözüm üretebilen bir terapi olduğundan biorezonans, sigara bırakma alışkanlığının değişmesi noktasında oldukça etkilidir. Ayrıca bu tür terapilerde danışan bir bütün olarak değerlendirilerek danışana uygun en iyi plan oluşturulur. Temelini bilimsel kabullerden alan biorezonans, aktif bir şekilde kullanılan terapilerden bir tanesidir. Nadir yan etkileri bulunan biorezonansın kimyasal etken kullanılmadan gerçekleştirilmesi, etkili yöntemler arasında yer almasını mümkün kılmaktadır.

Biorezonans Terapisi Kalıcı Mı?

Biorezonans terapisi gerçek mi ve kalıcı bir yöntem mi sorusu kapsamında terapinin etkili bir yöntem olduğunu söylemek olanaklıdır. Sigara alışkanlığının sonlandırılmasını amaçlayan diğer uygulamalardan farkı, terapi sonrasında çoğunlukla hastanın bir daha sigara istememesidir. Biorezonans kullanarak vücutta olumsuz etki yaratan frekanslar silinir. Bu sayede kişi, sigarayı bıraktıktan sonra yoksunluk krizi çekmez.

Çoğunlukla bir seanstan oluşan terapi, 50-60 dakika içerisinde sonlanır. Bazı durumlarda ikinci ya da üçüncü seansa da ihtiyaç duyulabilir. Birorezonans terapisi ile sigaradan alınan frekansın elektronik ortamda ters çevrilmesi ve vücuda geri verilmesi esastır. Bu bağlamda, alışkanlık haline gelen maddeden yayılmakta olan frekans vücuttan silinir. Bu hususların her biri, biorezonans terapisinin kalıcı bir etki sağladığını gözler önüne sermektedir.

Biorezonans sigara bırakma terapisi ile ilgili daha fazla bilgi için  www.megalifeterapi.com/biorezonans-sigara-birakma-terapisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top