Ruhsal Hastalıklarda Biorezonansın Etkisi

Türlü hastalıkların tedavisi hastalığın sahip olduğu özelliklere göre şekillenmekte, bu nedenle de çeşitlilik göstermektedir. Biorezonans terapi de yüzlerce hastalığın tedavisinde kullanılan son yüzyılın dahiyane buluşlarından biri olarak karşımıza çıkar.

Biorezonans terapi uygulaması Doğu tıbbının hastalıklar üzerine yaptığı vücut enerjisi çalışmalarını geliştirmiş, homeopatik tedavi metotlarını, aynı zamanda kuantum fizik kurallarını da kullanarak kendini geliştirmiş bir tedavi şeklidir. Bu tedavi şeklini diğer tedavi yöntemlerinden ayıran en temel özellik klasik yöntemlerle bir türlü saptanamayan hastalıkların saptanması ve kesin teşhisinin konmasıdır. Bu noktada özellikle alerjik reaksiyonlar gündeme gelmektedir. Çünkü biorezonans yönteminin uygulanmasına kadar birçok klasik yöntemle bulunamayan alerjik reaksiyonlar bulunmuş ve tedavisi geliştirilmiştir. Buna benzer daha birçok çözümü zor hastalık teşhisi belirlenmiş ve tedavi detayları geliştirilmiştir.

Ruhsal Hastalıklarda Biorezonans Etkisi

Biorezonans terapi uygulamasında temel alınan gerçek hücrelerin elektromanyetik alanlarını oluşturan frekans yumağı ve bu frekansların birbiriyle uyumudur. Frekansların uyum içinde işleyişi sağlıklı bireyi işaret ederken bu uyumun bozulması bireyde sorun olduğuna işarettir. Frekans uyumunun bozulma nedenleri çeşitlilik gösterir. Söz gelimi alerjenler, virüsler, bakteriler, alkol ve sigara kullanımı, herhangi bir besine karşı tepki verme gibi dış uyaranlar bu uyumu bozabilmektedir. Biorezonans tedavisi bu noktada devreye girerek frekans uyumunu tekrar yakalamayı amaçlar. Seans olarak uygulanan bu tedavide seans sayısı hastalığın türüne, hastanın tedaviye yanıt verme şekline ve gönüllüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Bununla birlikte bu tedavide kimyasal içerikli herhangi bir ilaç kullanılmaz. Bu özelliğiyle biorezonans terapi uygulaması son derece güvenlidir.

Biorezonans tedavisi birçok fiziksel hastalığın tedavisinde etkili olduğu gibi aynı zamanda ruhsal rahatsızlıkların tedavisinde de başarı kaydetmektedir. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, depresyon, fobiler, kaygı bozuklukları, psikolojik nedenlerden kaynaklı alt ıslatma gibi durumların tedavisinde biorezonans oldukça etkilidir. Ruhsal Hastalıkların Tedavisinde Biorezonans Etkisi

Bahsettiğimiz bu terapiler hastanın ruhsal durumunu düzeltmeye yöneliktir. Ruhsal hastalıkların tedavisi için QUİTT terapileri uygulanır. Bu terapilerde elektro akupunktur, detoks yöntemleri ve elektro homeopati teknikleri birarada kullanılır.

Biorezonansın ruhsal hastalıklarda etkisi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Tel : 0216 223 00 43

Scroll to Top