Sigarayı Bırakmanın En Etkili Yolu

“Sigarasız yaşam” sloganıyla yola çıkıp hayatının bundan sonraki kısmını kendisi için iyi şeyler yapmak isteyenlerin birincil hedefi sigarayı hayatlarından tamamen çıkarmaktır. Sigara bırakma ve sigaranın sağlıklarına verdiği zararları ortadan kaldırma eylemi oldukça derinlikli bir çalışma gerektirir. Sigaradan kurtulmak için atılacak adımlar ne kadar organize ve sistemli olursa kişi başarıya o kadar yakın olacaktır.

Sigarayı Bırakmanın En Etkili Yolu

Sigara bırakma konusunda yüzlerce öneri ve yol haritası bulmanız mümkündür. Ancak burada önemli olan sizin yaşam çizginize en uyumlu, sigarayla olan geçmişinizle örtüşen ve size uygun olan yöntemlerle yola çıkmaktır. Aksi halde başarı odaklı olamazsınız. Bu noktada yapacağınız ilk hamle doğru uygulamayı netleştirebilmektir.

Sigaradan kurtulmak için atacağınız adımlardan biri sigaraya dair anılarınız unutmak, zihninizden silmektir. Bu sayede arkaya bakmadan, sadece ileriyi görerek ilerleyebilirsiniz. Geçmişi unutmak elbette kolay değildir ancak bunu kendiniz için yapacağınız en büyük iyilik olarak görün ve sadece buna odaklanın.

Sigara bırakma sürecinde çözümü odaklı olmak adına net olun, kararınızı sık sık kendinize tekrarlayın. Bu sayede güç bulur, iyi hissedersiniz.

Sigaranın sağlığınıza verdiği zararları listeleyin ve mümkünse bu listeyi evin birkaç farklı yerine asın ki her seferinde okuduklarınız size gerçeği göstersin.

Sosyal hobiler geliştirerek hayatın renklerini görün, güzelliklerden zevk alın. Örneğin değişik mutfaklara ilgi duyarak bu mutfaklardan yeni yemekler keşfedin, hazırlamayı deneyin ve hazırladığınız güzellikleri ailenizle paylaşın.

Sigarayı Bırakmanın En Etkili yolunun küçük dokunuşlara ihtiyacı olduğu bir gerçek. Ancak asıl anahtar biorezoanans terapi ile sigara bırakmada gizlidir. Bu yöntem uzun yıllardır dünya üzerinde en güvenilir ve en etkili sigara bırakma yöntemi olarak kullanılmaktadır. İnsan vücudunun elektromanyetik enerjisinden esinlenerek hayata geçirilmiş biorezonans yöntemi bir cihaz yardımıyla yapılır. Bu cihaz hücre bütününü oluşturan frekansların uyumunu sağlamayı hedefler. Bu uyumu bozan frekansları bahsettiğimiz cihaz yardımıyla belirler ve vücuttan toplar. Dış ortamda gerekli işlemler hayata geçirilir ve hatalı frekanslar iyileştirilir. Üzerinde işlem yapılarak düzeltilen frekanslar tekrar vücuda yüklenir. Bu sayede sigaraya dair bütün yaşanmışlık silinir ve sigara bıraktırma tedavisi başarıya ulaşır. Kişi artık hiç sigara içmemiş gibi taze bir zihin haritasına sahiptir.

Biorezonans terapileri ile ilgili detaylı bilgi için Biorezonans Nedir sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top