Biorezonans ve Alerji Terapisi

Biorezonans Ve Alerji Terapisi

“Alerji nedir?” sorusunun cevabıyla yazıya başlamak gerekirse alerji; vücudun üzerindeki toksik fazlalığıdır. Bu toksik fazlalık bağışıklık sistemini harekete geçirerek vücudun tepki vermesine neden olur. Alerjiye neden olan durum ya da durumların ortadan kaldırılmasıyla vücudun verdiği tepki de sonlanır. Bu nedenle alerjinin tedavisinin kesin olarak yapılması ve yarım bırakılmaması önemli bir ayrıntıdır. Alerji tedavilerinde birçok yöntem bulunmakla birlikte Biorezonans terapi uygulaması alerjik reaksiyona neden olan maddeye ulaşmak ve yarattığı reaksiyonu ortadan kaldırmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Yaşadığımız çağda gün geçmiyor ki yeni açılımlarla yeni pencereler açılmasın ve bu sayede ufkumuz daha da genişlemesin.

Bu sadece şu ya da bu alanda değil bilim, teknoloji, tıp ve fen gibi her alanda söz konusudur. Biorezonans da son dönemin hastalık tedavisindeki parlayan yıldızı olarak göze çarpmaktadır. Özellikle uygulama alanının geniş olması, buna ek olarak uygulama sürecinin kolay ve zahmetsiz gerçekleşmesi ve ilaç tedavisi içermemesi gibi değerleriyle de daha da öne çıkmaktadır.

Biorezonans terapi uygulaması sonuç odaklıdır. Peki sonuç odaklı ne demektir? Uygulanan işlem basamaklarının yarattığı etkinin devamlılığının olması yani çözümün kökten olması anlamına gelmektedir. Biorezonans seansları da sadece alerjiyi tedavi etmeye odaklı değildir daha çok kaynağı bulmaya ve sorunu kökten çözmeye odaklıdır. Yani burada temel amaç vücudun işleyişini olumsuz etkileyen faktör ya da faktörleri belirlemeye ve ortadan kaldırmaya yönelik bir tedavi şeklidir.

Biorezonans alerji terapilerinde uygulama basamakları kişiye özel hale getirilir. Örneğin kişinin alerjik durumu bağırsak florasının bozulmasından mı kaynaklı, temel gıda intoleranslarına mı yönelik yoksa toksik kirlenmeden mi kaynaklı bunun belirlenmesinden sonra işlem basamakları tekrar gözden geçirilir ve hastaya uygun tedavi şekli netleştirilir.

Hastanın frekans haritasından frekans silme işlemi uygulandıktan sonra hasta artık alerjiye neden olan besin maddesine karşı hassasiyet göstermez. Zaten hedeflenen de budur. Bu sayede hedefe ulaşılmış ve hassasiyet sonlandırılmış olur.

Biorezonans Ve Alerji Terapisi hakkında detaylı bilgi almak için Alerji Terapisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top