Sigara Bırakma Ve Biorezonans Makinesi

Bağımlılıklar insan hayatını olumsuz şekilde etkileyen ve ele geçiren kötü alışkanlıklardır. Özellikle günümüzde stresli şehir yaşamının ve arkadaş ilişkilerinin de tetiklemesiyle sigara kullanımı maalesef üst seviyelere tırmanmıştır. Öyle ki çocuk yaştaki kişilerin ellerinde sigara görmek olağan kabul edilir noktaya gelmiştir. Oysa sigara insan sağlığında onulmaz yaralar açar, kişinin sosyal ilişkilerine zarar verir, aile bütünlüğünü zedeler ve toplumsal birliği bozar.

Sigaranın yarattığı olumsuzlukların farkına varıp ondan kurtulmak adına harekete geçenlerin yeni gözdesi biorezonans terapi uygulamasıdır. Bu uygulama ülkemizde son yıllarda yaygınlaşmaya başlamakla beraber dünya üzerinde çok uzun yıllardır başarısını ispat etmiş bir tedavi şeklidir.

Sigara Bırakma Ve Biorezonans Makinesi

Biorezonans terapileri ile alerjik hastalıklar, bağışıklık sistemi hastalıkları, cilt hastalıkları, obezite, alkol alışkanlığı tedavisinin mümkün olmasının yanında sigaradan da kurtulmak mümkündür. Biorezonans terapi uygulamasının zemininde vücudumuzun frekans yapısındaki sistemli işleyişin değerlendirmesi yatar. Peki bu ne anlama gelir?

Biorezonans tedavisi alternatif tıp olarak tıp bilimine büyük destek sağlamaktadır. İnsan vücudunda bulunan her hücrenin kendine özgü bir titreşimi bulunur. Bahsettiğimiz bu titreşimlerin farklı bir salınım şekli vardır. Bu nedenle sizin sağlıklı olduğunuz zamanki frekans dengeniz ile hasta olduğunuz zamanki frekans dengeniz bir değildir. Yani sigara kullanımından kaynaklı olarak da frekans dengeleriniz bozulmaktadır. İşte biorezonans terapi uygulaması bu dengeyi tekrar sağlamayı amaçlar. Özel olarak üretilmiş bir cihaz yardımıyla vücuttaki sigaradan etkilenmiş frekansların ölçümü yapılır ve değerlendirilir. Hatalı olarak tespit edilen frekanslar vücuttan toplanır. Dışarıdan müdahale ile frekans iyileştirmesi yapılır. Güçlendirilen frekanslar aynı cihazla tekrar vücuda yüklenir. Vücut bu uygulamadan sonra eski işleyişini kazanır, frekansların tümü aynı uyumla işleyişine devam eder.

Biorezonans terapi uygulaması birçok açıdan sigara bıraktırma konusunda artılara sahiptir. Uygulamanın belki de en büyük artısı hiçbir kimyasal kullanımının gerçekleşmemesidir. İğne ya da ilaç kullanımı olmadan gerçekleştirilen tedavi her yaşa uygulanabilir. Ayrıca seansların kısa sürede sonuç vermesi de bu yöntemi cazip hale getirmektedir.

Biorezonans Makinesinin Sigara bırakmaya etkisi hakkında detaylı bilgi almak için Sigara Bırakma Terapisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top