Biorezonans İle Tedavi Sağlanan Alerji Türleri Nelerdir?

Biorezonans çeşitli alerjilerin ve hastalıkların tedavisinde destek olarak kullanılan bir alternatif tedavi şekli olarak bilinmektedir. Özellikle klasik tıp ile tedavi şansının çok düşük olduğu alerjik hastalıklar biorezonans terapileri sayesinde kesin olarak çözüme kavuşturulabilmektedir. 

Biorezonans ile tedavi sağlanan alerji türleri nelerdir?

Madde bilimsel bir gerçeğe dayandırılmış ve yoğunlaştırılmış enerji olduğu kabul edilmiştir. Bundan hareketle insan vücudunun da yoğunlaştırılmış ve ölçülebilir bir enerjiden oluştuğu kabul görmektedir. İşte biorezonans terapi adlı tedavi yöntemi bu düşünceden beslenerek doğmuş, hayat bulmuştur. İnsan vücudu ölçülebilen elektromanyetik frekanslarla örülüdür. Bu frekanslar birbiriyle uyum için olduğu sürece kişi sağlıdır. Ancak çeşitli sebeplerle frekanslarda meydana gelen bozulmalar hastalıklara neden olur.

Biorezonans terapi uygulamaları kişinin vücudundaki bozulmaya uğramış frekanslara biorezonans cihazı sayesinde ulaşır, ters frekans çalışması uygular, aynı zamanda güçlendirilmiş frekanslarla destekler ve bu frekansları tekrar vücuda taşır. Bu çalışmadan sonra artık vücutta bozulmaya uğramış frekans kalmaz. Asıl amaç frekanslar arasındaki eski uyumu yakalamaktır. Bu sağlanırsa tedavi başarıya ulaşmış kabul edilir.

İlk olarak hastaya alerji tesit uygulanır, böylece alerjik reaksiyona neden olan alerji netleştirilir. Bundan sonra tedavi önceliği belirlenir. Biorezonans terapi genel hatları olan bir uygulama olmasına rağmen kişiye özel şekillenmesiyle fark yaratmayı başarır. Özel durumlarda değişmekle birlikte haftada bir kez ve birer saatlik uygulanan terapiler hastada ilk seanstan itibaren olumlu değişmeler hissettirir. Seanslar vücuttaki patolojik alerjen frekansını sıfırlamayı hedefler. Bunu gerçekleştirebilmek için güçlendirilmiş frekanslar vücuda gönderilir. Seanslar devam ederken ara testlerle hastanın değişimi kontrol altında tutulur. Tedavi sonlandığında biorezonans terapi başarıya ulaşır ve vücut tedaviden önce kabul etmeyip tepki gösterdiği maddeyi artık normal kabul eder ve alerjik reaksiyon göstermez. Hastanın alerjik reaksiyon gösterdiği madde sayısına bağlı olarak 12 ila 16 hafta içinde tedavi sonlandırılır.

Biorezonans İle Tedavi Sağlanan Alerji Türleri Nelerdir?

Biorezonansın uygulandığı ve başarının yakalandığı alerji türü oldukça fazladır. Bunların başında alerjik rinit, alerjik astım, alerjik bronşit, alerjik kontakt dermatit, mide ve bağırsak hastalıkları gelmektedir. İzlemi doğru yapılan hastada tedavi bitiminde şikayetler sonlanmış olur.

Detaylı bilgi için Biorezonans Alerji Terapisi sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Scroll to Top