Biorezonans Terapi İle Alkol Tedavisi

Alkol kullananların en büyük korkusu alkolü bırakma aşamasında şiddetli yoksunluk belirtileri yaşamak ve bu belirtilerin üstesinden gelememektir. Özellikle alkolün terk edildiği ilk haftalarda kendini iyiden iyiye hissettiren yoksunluk belirtileri kişileri zorlamakta hatta alkolden kurtulma düşüncesinden bile vazgeçirmektedir. Blog yazısında biorezonans terapi alkol tedavisi hakkında bilgi verilmiştir.

Bu noktada alkolün sadece beyinde değil aynı zamanda bedende de unutulması gerekliliği devreye girmektedir. İşte biorezonans terapiler tam da bu anda inanılmaz değer kazanmaktadır. Çünkü biorezonans terapi uygulaması ile alkolden kurtulmaya çalışan hasta yoksunluk belirtileriyle baş etmek zorunda kalmaz.

Biorezonans Terapi ile alkol tedavisi nasıl yapılır?

Birçok hastalığın tedavisinde parlayan bir yıldız olan biorezonans terapi uygulaması sigara ve alkol gibi alışkanlıklarının sonlandırılmasında da son derece etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Bu terapilerde maddenin vücutta neden olduğu fiziksel etkiler kullanılarak yol alınmaktadır. Diğer ifadeyle elektromanyetik etkiler üzerinden yol alınmaktadır. Maddeye özgü olan düşük frekanslı elektromanyetik enerji kullanılır ve bu şekilde istenmeyen maddenin etkisi vücuttan silinmeye çalışılır. Asıl hedef istenmeyen maddenin tüm belirtilerini kendisiyle beraber vücuttan uzaklaştırmaktır.

Biorezonans terapisi bir cihaz yardımıyla yürütülür. Cihazın içine alkol yerleştirilir, frekans belirlemesi tamamlanır ve son olarak maddenin yaydığı titreşimler yani frekanslar vücuttan silinir. Burada hedef vücuttaki istenmeyen frekansların temizlenmesi olduğu için cihaza yerleştirilecek alkol de hastanın en sık tükettiği alkol olmalıdır.

Tedavinin seanslar şeklinde uygulanması hastanın alkolden tamamen arınması için gerekli süreyi hastaya sunmaktadır. Kişisel farklılıklar olmakla birlikte genellikle seanslar dörder gün arayla ve ortalama 3 seans uygulanmaktadır. Seansların süresi ellişer dakikadır. Hasta bu süre zarfında herhangi bir rahatsızlık duymaz, üstelik kimyasal içeriği olan ilaçlar da kullanılmaz. Bu nedenle bu tedavi şekli her yaştan hasta için biçilmiş kaftan değerindedir. Terapinin etkisi daha ilk seansla birlikte görülmeye başlar. Kişi kendisinde oluşan değişimle beraber daha güçlü hisseder ve seans sayısı arttıkça bu duygu da pekişir. Detoks temelli olan bu tedavi şeklinde kişi alkole ait frekansların bedeninden silinmesiyle birlikte alkole dair sahip olduğu geçmişi de unutur.

Biorezonans terapilerinin alkolü bırakmadaki etkisi nedir? Biorezonans alkol bırakma terapileri kaç seans yapılmaktadır? Daha detaylı bilgi almak için Biorezonans Alkol Bırakma Terapisi sayfasını inceleyebilirsiniz?

Scroll to Top