Kolay Zayıflamanın Yöntemleri

Hepimizin hayat hikayesinde en az bir tane heyecanla başlanan ama başarısızlıkla sonuçlanan bir diyet uygulaması vardır. Bazılarımız gerçekten fazla kilolarından kurtulmak için çeşitli diyetlerden medet umarken bazılarımız son dönemin modasına özenip “sıfır beden” olmak uğruna diyet programlarıyla boğuşur. Kilo vermek kadar sağlıklı ve kalıcı şekilde kilo vermek önemlidir. Ve bunu başarabilmek beraberinde asıl zaferi getirir. İşte kolay zayıflamanın yöntemleri ve sağlıklı kilo vermenin altın değerindeki anahtarları:

Su Tüketmek

Kilo vermenin temelinde metabolizmanın hızlı çalışması ve bu sayede kalori yakımı bulunur. Peki su içerek metabolizma hızınızı ortalama % 30 daha hızlı çalıştırabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet sadece su içmek yoluyla kilo vermek işte tam da bu noktada gerçekleşmektedir. Sadece diyet yaptığınızda değil hayatınızın her anında su içmeyi günlük hayatınızın bir parçası haline getirmeli ve bu alışkanlığı terk etmemelisiniz.

Yeşil Çay İçmek

Antioksidan özellikler barındıran bileşikler yönünden zengin olan “kateşinler” yeşil çayda fazlaca bulunmaktadır. Kilo vermeyi amaçladığınız diyet döneminde yeşil çayın içindeki antioksidan deposuyla metabolizmanızı hızlandırabilir ve sağlıklı kilo vermeyi destekleyebilirsiniz.

Kahve İçmek

Kafein metabolizma hızını arttırarak kalori yakmayı destekler. Kafein desteğiyle metabolizma hızının yaklaşık % 20 oranında arttırıldığını söylemek mümkündür. Bu yüzden özellikle diyet dönemlerinde kahve içilmesi önerilir. Ancak içilen kahvenin kremasız ve şekersiz olması gerekir.

Karbonhidrattan Uzak Durmak

Vücudun kalori depolayarak yağ oranını arttırmasının en büyük nedeni fazla karbonhidrat tüketmektir. Gün içinde tüketilen unlu, şekerli yiyecekler, makarna, pilav gibi yemekler ve hamur işleri kilo almanıza neden olur. Dengeli beslenmeyi sağlamak için saydığımız bu yiyecekleri hayatınızdan çıkarmak, bunların yerine sebze ağırlıklı beslenmek kilo vermenizi hızlandırır.

Spor Yapmak

Kalori yakmanın en hızlı ve eğlenceli yolu hiç kuşku yok ki spor yapmaktır. Üstelik sporla desteklenerek verilen kilonun kalıcı olduğu ve kolay kolay tekraralınmadığı bilinir. Sporun devamlılığını sağlamak için mevsime uygun ve sevilen bir spor dalıyla ilgilenmeniz bu anlamda önem taşımaktadır.

Biorezonans İle Kilo Vermek

Biorezonans yöntemi oldukça basit uygulama olup olumlu sonuçlar yüzleri güldürür. Bu yöntem vücuda titreşim gönderen cihazlar yardımıyla uygulanır. Seans sayısı kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte 3 – 4 tane kadardır. Biorezonans kolay zayıflamanın yöntemleri olarak dikkat çekmektedir.

Biorezonans terapileri hakkında detaylı bilgi almak için bizi 0216 223 00 43 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Scroll to Top