Kilo Vermenin Kolay Yolu Biorezonans

Fazlaca tükettiğiniz için kilo almanıza yol açan gıdalardan kurtulmanız kilo vermek için yardımcı olmaktadır. Gıda alışkanlıklarınız biorezonans terapileri ile azaltılabilmektedir. Kilo vermenin kolay yolu olarak Biorezonans  tercih edilmektedir.

Terapi ile vücudunuz da sürekli o gıdayı yemek istemeyecektir. Böylece zorlanmadan ve diyet yapmaya gerek kalmadan, artık o zararlı gıdalara da ihtiyaç duymadan yaşamınızı rahatlıkla sürdürebileceksiniz.

Biorezonans terapi ile sağlıklı kilo vermek mümkün.

Bach çiçekleri psikolojik terapi olarak kullanılmaktadır. Sigara bırakma, alkol bırakma, kilo verme tedavileri ve migren tedavisi bu sayede ilaç kullanılmadan yapılmaktadır. Terapilerde vücudumuza zarar veren maddeler nabız kontrol yöntemi ile biorezonans makinesinde tespit edilir. Böylece bu maddelerin frekansları vücuttan temizlenmektedir. Dolayısı ile alerjiler tamamen ortadan kaldırılabilmektedir.

Migren (eğer gerilim tipi, stres kaynaklı ağrı ile karıştırılmıyorsa), yediğimiz gıdaların vücutta gizli alerji oluşturmasıdır. Bu alerji sonucunda baş ağrısına sebep olmasından kaynaklanabilmektedir. Yapılan biorezonans terapileri ile ilaç kullanmadan migreniniz tamamen ortadan kaldırılabilmektedir.

Çağımızın popüler problemlerinden biri olan şişman olma durumu artık hem kadınların hem de erkeklerin korkulu rüyası haline gelmiştir. Zayıflamak isteyen kişiyi zor bir irade sınavı beklemektedir. Kişi başta kararlı olsa bile, zaman içerisinde bu iradesi azalmakta ya da tamamen sona ermektedir.

Bir miktar kiloyu verip sonra fazlasıyla geri alanlardansanız, biorezonans terapi size de uygun olabilir. Biorezonans terapi ile gıda intoleransınız tespit edilmekte, vücudunuza yağ olarak geri dönen gıdalar belirlenmektedir. Her insanın vücudu farklıdır ve bazı insanlara kilo aldıran bir besin maddesi diğerine aldırmayabilmektedir.

Belki de bazı insanların sık sık söylediği “bana su içsem yarıyor” kalıbı aslında o insanlar için doğru olabilir. Böylece hangi gıdaların sizin vücudunuza iyi gelmediğini öğrenmiş olur ve bu sayede kilo vermek ve sonrasında kiloyu korumak mümkün olabilecektir.

Biorezonans zayıflama terapisi sayfamızı ziyaret ederek hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

Scroll to Top