Sigarayı bırakmanın kolay yolu

sigarayı kolay bırakmakTiryakilerin çoğu Sigarayı bırakmanın kolay yolu nu aramaktadır. Alışkanlık yapıcı özelliği ve bedenin nikotine karşı kazandığı tolerans hali sebebiyle sigara alışkanlığına yardım almadan son vermek zordur. Biorezonans tekniği, dünya genelinde uygulanan ve çok yüksek başarı oranlarına sahip bir yöntemdir. Siz de biorezonans terapisi ile sigarayı bırakmış, hayatına daha sağlıklı ve konforlu bir şekilde devam eden milyonlarca insan arasına katılabilirsiniz.

Biorezonans, vücuttaki nikotin frekans modelinin, ayna görüntüsü olarak vücuda geri gönderilmesi yolu ile alışkanlığın yok edilmesi prensibine dayanan bir tedavi yöntemidir.

Biorezonans terapisinde temel amaç;

Vücutta alışkanlık yaratan maddelerin ve alerjenlerin, detoks tekniği ile temizlenmesidir. Sigaraya olan duyarlılık hissi ve ihtiyaç duygusu azaltılarak, kişinin sigara alışkanlığından tamamen uzaklaşma durumuna dönmesi sağlanır.

Sonuç olarak, vücudun detoksifikasyon (detoks) sistemi, böbrekler ve deri yoluyla ilişkili sigara toksinlerini ve nikotini ortadan kaldırır. Tıbbi yardım almadan ve doğrudan sigarayı bırakan insanların kısa bir süre sonra tekrar sigara kullanmaya başlaması, toksinlerin detoks ile bedenden atılamamasının ve vücudun hala nikotine olan ihtiyacının bir sonucudur.

Biorezonans ile tek seansta sigara alışkanlığınıza son verebilirsiniz.

Günümüzde doktorlar ve uzmanlar tarafından etkin bir şekilde kullanılan biorezonans terapisi, sadece sigarayı bırakmak için değil, aynı zamanda alerji tedavileri, kilo verme, ilaç ve alkol alışkınlığı gibi çok sayıda sorunla mücadele edebilmek için de etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Almanya’da geliştirilen biorezonans tedavisi 1977 yılından bugüne kadar çok sayıda kişinin zararlı alışkanlık sorununa kalıcı çözümler üreten bir tedavi yöntemi olarak kabul edilmiştir. Sigarayı bırakmanın kolay yolu.

Yaklaşık 10 yıl önce Polonya’da bir hekim, sigara tiryakisi olan bir hastasına biorezonans tedavisinin temel alerji  ilkesini uyguladı ve hastayı sigara alışkanlığından tamamen kurtarmayı başardı. Yoksunluk yaşamadan sigara bırakmak isteyen hasta grupları üzerinde uygulanan tedavi sadece bir seansta %80’e yakın bir başarı elde edilmesini sağlamıştır.

Sigarayı bırakmanın kolay yolu

Sigara; psikolojik alışkanlık, koku dürtüsü ve fiziksel ihtiyaç yaratır. Sigara içerdiği nikotin nedeniyle sigaranın, bedensel ihtiyaç olarak algılanmasını sağlayan bir maddedir. Nikotinin beyinde meydana getirdiği etki “iyi hissediyorum” duygusudur. Özellikle yoğun stres, depresyon ve anksiyete durumlarında sigara içme arzusu, en üst seviyeye çıkar. Vücut, bu yoğun psikolojik yükten kurtulabilmek için tek çıkış yolunu sigara içmek de bulur. Biorezonans tedavisi ile nikotinin izleri ters frekansa dönüştürülerek vücuttan atılır. Bedeniniz, sigara dumanına karşı yabancılaşır ve nikotine karşı olan alışkanlık ihtiyacınız en aza iner. Sigarayı bırakmanın kolay yolu. Biorezonans sigara bırakma yolları.

Profesyonel Desteğin Önemi

Biorezonans terapi yöntemi, sigarayı bırakmak için en ideal ve en kestirme tedavi yöntemlerinden biridir. Biorezonans yöntemiyle tek seansta sigara bırakmak mümkündür. Sigarayı bırakmak için tercih edilen genel kabul görmüş tedavi tekniklerinden çok daha hızlı ve zahmetsiz çözüme ulaşmanıza olanak tanır. İğneler, uzun süreli ilaç kullanımı ve nikotin bandı gibi rahatsız edici ve bazı yan etkileri de bulunan tedavi yöntemlerine ihtiyacınız kalmaz.

Megalife Rezonans Terapi Merkezi, çok sayıda kişinin sigara alışkanlığından kurtulmasına yardımcı olmuştur. Siz de Megalife’ın desteği ile hızlı ve etkili bir şekilde sigarayı bırakarak, daha mutlu ve daha sağlıklı bir hayata sahip olabilirsiniz. 

Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Scroll to Top