Biorezonans Terapisi İle Nasıl Kilo Verilir?

Sağlıklı bir görüntünün gizli anahtarı olan fit olmak ve zayıflık herkesin hayalidir. Zayıflamayı ya da zayıf kalmayı az kişi başarabilmektedir. Zayıflamak için şart olan istikrar, dengeli ve kalori hesabı yaparak beslenme, bedensel hareketlilik ve düzenli spor gibi etmenler bir arada düşünülünce kişinin gözünü korkutmaktadır. Bu nedenle de hafta başında verilen “Zayıflayacağım, dal gibi olacağım.” sözleri hafta ortasında unutuluverir.

Kilo verme konusunda kişi çabalarının yetersiz olduğu durumlarda farklı alternatiflere başvurulabilir. Bu alternatiflerin belki de en cazip olanı biorezonans terapi yöntemidir. Biorezonans terapi yöntemi kişilerin yoğun çaba sarf etmek zorunda kalmadan, stres altına girmedikleri bir kilo verme yöntemidir.

Biorezonans Terapisi İle Nasıl Kilo Verilir?

Biorezonans terapisi ile  kilo vermenin temelinde frekanslar yatmaktadır. Farklı şekilde ifade etmek gerekirse kilo almanın nedeni karbonhidrat ya da aşırı şekere karşı koyamamak ve bu besin maddelerini fazla tüketmekten kaynaklı olarak vücuda gün içinde yüksek kalori depolamaktır. İşte biorezonans tedavi yönteminde bir cihaz devreye girer. Biorezonans cihazı sayesinde vücudun zaafı olan karbonhidrat ya da şekerli gıdanın ortaya çıkardığı istenmeyen frekanslar vücuttan temizlenir. Biorezonans terapi yönteminin işleme mantığı sigarayı bırakma ya da alerjen tedavisindekinin aynısı şeklinde işler. Vücuttaki “hasta” frekanslar belirlenir ve cihaz bu frekanslar üzerine yoğunlaşarak onları toplar. Aynı zamanda güçlendirilmiş frekans dediğimiz frekanslarla vücut desteklenir. Bu sayede vücudun eski frekans yapısı tekrar sağlanır. Çünkü beyin bu yiyeceklere karşı eskiden duyduğu isteği kaybeder. Bu durumda karbonhidratlı ya da aşırı şekerli yiyecek tüketimi son bulur ve zayıflama gerçekleşir.
Biorezonans terapi yöntemini diğer yöntemlerden ayrı kılan ya da kalıcı hale getiren noktası şudur. Vücudun uygulanan işlem sayesinde kilo alımına neden olan yiyeceklere karşı tamamen kendini kapatmasıdır. Bu sayede verilen kilolar tekrar alınmaz ve zayıflama kalıcı hale gelmiş olur.

Bu uygulamanın seansları alerji tedavisindeki kadar uzun değildir. Yine bazı durumlarda sayısı değişmekle birlikte ortalama 3 seans yeterli olacaktır. Seansların bitimiyle birlikte yemek yeme isteğini kaybeden hasta hiç zorlanmadan, yoğun diyetler uygulamadan ve stres hissetmeden kolayca kilo verebilecek, sonuçta girdiği kilo verme mücadelesini kazanmış olacaktır.

Biorezonans terapileri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Scroll to Top