Sigarayı Bırakmak İçin

Her geçen günle beraber sigara kullanıcı sayısındaki artışa inat bilinçlenerek sigarasız yaşamı destekleyen ve bunun için mücadele eden bir kitle çığ gibi büyüyor. Özellikle erken yaştaki sigara kullanımının ergenlik döneminde yarattığı psikolojik ve bedensel sıkıntılar bu desteği zorunluluk haline getirmektedir. Dumansız bir hava sahası yaratmak için yediden yetmişe herkesin sigara bırakmayı desteklemesi gerekir! Sigarayı bırakmak için yapılması gerekenler nelerdir?

Sigarayı Bırakmak İçin Neler Yapılmalı

Sigarayı sıkıntısız şekilde bırakmak için ilk adımınız kararlı olmak yolunda atılmalı. Kendinize güvenerek bu yola çıkmalı ve özgüveninizle ilerlemelisiniz. Unutmayın ki inanarak aşamayacağınız dağ yok!

Sigarayı bırakacağınız bir miladınız olsun ki yıllar sonra bunu net şekilde hatırlayabilin. Sadece hatırlamak için değil tabi ki tarih belirlemek sizi yaptığınız işe motive edecektir.

Sigarayı bırakma sürecini bir yol olarak düşünün. Bu yolda ilerlerken sadece gül kokuları dolmayacak burnunuza. Bir bataklıkla da karışılacaksınız ilerlerken, ayağınıza diken de değecek. Bunları bilerek yola çıkarsanız ufak engellerle sarsılmazsınız. Kısacası bu süreçte nelerle karışılacağınızı tahmin ederek her şeye hazırlıklı olun!

Sigarayı bırakmak için mücadele verdiğiniz süreçte sigara içen arkadaşlarınızdan ve sigara içilen mekanlardan uzak durmaya çalışın. Bu sayede zihniniz çelinmez, “acaba” demezsiniz. Özellikle kritik dönem olarak kabul edilen 1 aylık dönemde siz siz olun sigara içilen kapalı mekanlara girmeyin!

Sigara içtiğiniz zamanlarda ağzınız sigarayla fazlaca meşguldür. Oysa sigarayı bırakınca bir boşluk hissi oluşacağından biraz kilo alabilirsiniz. Bunu dert etmeyin. Önceliğiniz sigarayı hayatınızdan çıkarmak olsun. Bunu başardıktan sonra aldığınız kilolara odaklanır, halledersiniz.

Bu dönemde zorlandığınız anlarda sevdiklerinizden destek alın. Onların hoşgörüsüne sığınabilirsiniz. Unutmayın ki sevdiklerinizde krediniz sonsuzdur. Bırakın biraz nazınızı çeksinler.

İşinizi daha da kolaylaştırmak adına nikotin bantı ya da nikotin sakızı gibi sigara bırakmayı destekleyen yan ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm çabalamanıza rağmen sigarayı hayatınızdan çıkaramadıysanız biorezonans terapi yöntemi ile bunu kolayca halledebilirsiniz. Biorezonans sigara bırakma yöntemi desteği ile sigarayı bırakabilirsiniz.  Bu terapi bir cihaz uygulamasıdır. İnsan vücudunun örüntüsünü oluşturan frekans tedavisi sunmaktadır. Üstelik biorezonans seansları her yaştan hastaya güvenle uygulanabilir. Herhangi bir kimyasal ilaç uygulanmadığı için yan etki söz konusu değildir.

Biorezonans Sigara Bırakma sayfasını ziyaret ederek sigarayı bırakmanın kolay yolu ile ilgili detaylı bilgi alabilir yada bizi arayabilirsiniz.

Scroll to Top