Biorezonans ile Kilo Verenler

Biorezonans ile Nasıl Kilo Verilir ?

Biorezonans terapi uygulaması dünya üzerinde çok yaygın olarak başvurulan bir alternatif tıp çalışmasıdır. Hastalıkların tedavisinde kullanıldığı gibi kilo vermede, sigara ve alkol kullanımında da etkin şekilde rol oynar. Biorezonans ile kilo verenler diyet yapıyor hissi yaşamaz.

Vücudumuzun hem ölçülebilir hem de kaydedilebilir manyetik frekanslar yaydığı kabul edilerek geliştirilen biorezonans yöntemi var olan frekansların bütününde uyumu yakalamayı amaçlar. Sorunlu frekanslar ters frekans yöntemiyle nötrlenir, ayrıca güçlendirilmiş frekanslarla desteklenerek sağlıklı frekanslar bütünü yakalanır. Biorezonans terapileri alerjik rinit, alerjik astım, alerjik bronşit, sigara bırakma, alkol bırakma, kabızlık gibi birçok noktada umut ışığı olmaktadır. Bunların dışında kilo vermek isteyenlerin de uygulayabileceği biorezonans belli yiyecek gruplarının üzerinden uygulanan bir tedavi şeklidir. Hastalarda uygulanan yöntem, hedef ilgili gıda maddesine karşı vücutta bulunan frekansları belirleyerek temizlemek ve onların yarattığı etkilerin tekrar oluşumunu engellemektir. Bu sayede hasta ilgili yiyeceğe karşı eskiden duyduğu tüketme isteğini duymayacak ve terapi başarıya ulaşacaktır.

Biorezonans ile Kilo Verenler Neden Zorlanmaz

Biorezonans terapi uygulaması hastanın içinde bulunduğu şartlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bazen aynı anda birkaç farklı terapi formundan faydalanılabilmektedir. Seanslar ortalama 1.5 saat sürmektedir. Seans sayısı yine hastadan hastaya değişmekle birlikte iki günde bir kez ya da on beş günde bir kez şeklinde birkaç ay devam etmektedir. Biorezonans uygulaması sürerken danışandaki değişmeyi gözlemek adına ara değerlendirmeler yapılır. Bunda amaç danışanın izlemini eksiksiz şekilde yapmaktır.

Problem içeren gıda ürününe yönelik yapılan seanslar nokta atış sağlamakta, böylece başarı oranı yükselmektedir. İlk seansın uygulamasından sonra kişi herhangi bir çaba harcamadan kendini belli besin gruplarına isteksiz hisseder. Böyle hissetmesi zorlama yollu değildir. Bu nedenle de zorlanmadan kilo verme gerçekleşir. Biorezonans ile kilo verenler herhangi bir huzursuzluk hissetmeden, mutlu şeklide kilo verirler.

Terapiden sonraki ikinci hafta kilo vermek isteyen hasta için dönüm noktası gibidir. Bu süreden sonra kendisini daha hafif hisseder. Kilo vermeye yönelik biorezonans uygulaması almış olsa bile birbirinden bağımsız gibi görünen alanlarda değişimler gözlenir. Örneğin uykularında düzelmeler gerçekleşir, güne olduğundan enerjik başlar.

Zorlanmadan kilo nasıl verilir. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir yada Biorezonans Zayıflama Terapileri sayfasını inceleyebilir.

Megalife Biorezonans Merkezi

Tel: 0216 223 00 43

Kartal / İstanbul

Scroll to Top