Sigarayı Bırakmak İstiyorum

sigarayi birakmak istiyorumSigarayı Bırakmanın İlk Adımı

Sigaranın zararları ve insan sağlığına verdiği zararlar belki de en sık konuşulan konulardan biridir. Bununla birlikte çoğu zaman sadece konuşmada kalır ve eylem kısmını gerçekleştiren maalesef oldukça azdır. Tablo ne kadar kara olursa olsun bu olumsuzluğun bir parçası olmayıp değişimi gerçekleştirenlerden biri olmak da sizin elinizdedir. Bunun için sadece kendinize “Sigarayı bırakmak istiyorum. ” demeniz yeterli olacaktır.

Sigarayı Bırakmak İstiyorum diyorsanız:

İlk olarak kafanızdaki gitgellere son verin. “Acaba”ların olduğu cümlelerin sayısı fazlaysa henüz sigarayı bırakmak için hazır değilsiniz demektir. Deneseniz bile bu düşünceler içindeyken başarıya ulaşmanız biraz zor zor. Bu nedenle hem bedenen hem de zihnen hazır olduğunuz anı arayın.

Sigarayı bırakmak için hafta başı, ay başı, yıl başı gibi öne çıkan tarihleri tercih edin. Bu tarihler motive olmanız açısından daha etkilidir.

Sigarayı bırakmaya karar verdikten hemen sonra kendiniz için güdüleyici bir liste yaparak sigaranın neden olduğu sağlık sorunlarını maddeleyin. Bu listeyi mutlaka gün içinde ara ara okuyarak tazeleyin. Oldukça işe yarar bir uygulamadır.

Sigarayı Bırakma Kararı

Sigarayı bırakma kararınızı en kısa sürede aileniz, yakın çevreniz ve eğer çalışıyorsanız iş arkadaşlarınızla paylaşın. Onlardan tam destek görmek sizi güçlü hissettirecektir. Üstelik sizi idare etmeleri gereken kimi zamanlarda daha anlayışlı olacaklardır.

Kendiniz için günlük planlar hazırlayarak bu planlara uyun. Planlamanızda mutlaka açık hava gezileri olsun. Aynı zamanda sigarayı bırakmaya çalıştığınız ilk haftalarda sigara kullanan arkadaşlarınızla ortak planlar yapmaktan kaçının. İlle de aynı ortamda olmanız gerekiyorsa arkadaşlarınıza kısa mesaj çekerek yanınızda sigara içmemelerini hatırlatın, bu konuda onlardan anlayışlı olmalarını isteyin.

Kendi başınıza bu deneyimi kaldıramayacağınızı düşünüyorsanız dışarıdan destek alabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak en etkili uygulama biorezonans terapileridir. Biorezonans terapileri bir cihaz yardımıyla uygulanan ve tamamen kimyasal ilaçlardan farklı bir uygulamadır. Bahsettiğimiz bu cihazla sigaranın insan vücuduna bıraktığı zararlı frekanslar toplanır, terse çevirme yöntemiyle nötrlenir yani zararsız hale getirilir ve yine aynı cihazla vücuda geri verilir. Vücutta artık zararlı frekans bulunmadığı için kişinin beyni sigaraya karşı isteksizleşir. Zaten hedeflenen de budur. Biorezonans terapilerinin başarısı da bu noktada oluşmaktadır.

“Sigarayı bırakmak istiyorum” diyorsanız sıra nasıl kolay bırakabileceğinize gelmiş demektir. Biorezonans sigarayı bırakma terapisi ile tek seansta, yoksunluk hissi yaşamadan sigarayı bırakmanız mümkün. Detaylı bilgi için 0216 223 00 43 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Scroll to Top