Biorezonansla Sigarayı Bırakma

Dumansız bir hayata merhaba demeye niyet edenler için sigarayı bırakmanın türlü yolları mevcuttur. Biorezonansla sigarayı bırakma bu yöntemlerden biridir. Kişi kendi kararlılığıyla çıktığı bu zorlu süreçte bazı engellere takılacaktır. Bu sorunların yaşanması gayet normaldir. Önemli olan karşılaşılan güçlüklerin kişiyi amacından uzaklaştırmaması, pes ettirmemesidir.

Kişisel iradeye dayalı sigarayı bırakmak mümkünken bazı durumlarda kişinin kendi zayıf ve yetersiz hissetmesi, sigara yoksunluğuyla baş edememesi, gündelik yaşamında sigara içenlerle bir arada olmasının verdiği zayıflık gibi olumsuzluklar nedeniyle sigara bırakmayı başaramaması halinde dışarıdan alacağı destekle bunu başarması söz konusudur.

Sigara bırakmada biorezonans yöntemi

Dışarıdan destek alarak sigarayı bırakabileceğiniz en etkili yöntem olarak bilinen biorezonans yöntemi bir seans uygulamasıdır. Türkiye’de yaklaşık 15 yıldır uygulanan bu terapi yöntemi Avrupa’da 40 yıldır etkin şekilde uygulanmaktadır.

Biorezonans bir cihaz uygulamasıdır. Bu cihaz insan vücudundaki maddelerin yaydığı frekansları işleyip kullanarak vücudun o maddeyle uyuşmasını sağlar. Bu sayede maddenin zararlı etkileri ortadan kalkmış olur. Biorezonans terapinin genel amacı alışkanlık yapan maddeye yani nikotine karşı vücudun kendini temizlemesidir. Cihazla yapılan uygulamada frekans temizleme işlemi gerçekleştirildiğinden herhangi bir kimyasal ilaç kullanılmamaktadır. Bu nedenle de oldukça güvenlidir. Bu terapilerin asıl ilginç kısmı beyinden nikotini silmeyi amaçlaması ve bunu gerçekleştiriyor olmasıdır. Bu yöntem sayesinde nikotin isteği büyük ölçüde azalır ve uygulamanın sonunda silinir. Uygulama sigaradan alınan frekansların tersine çevrilerek vücuda verilmesi olmasından dolayı alışkanlık ne kadar üst seviyelerdeyse biorezonans etkisi de o kadar hissedilir olmaktadır. Çünkü terapinin tetiklediği temizlenme işlemi daha yoğun etki yaratacaktır.

Biorezonans sigara bırakma yöntemi nasıl uygulanır?

Biorezonans terapi uygulaması siz son sigaranızı içerek başlar. Çünkü işlem zaten içtiğiniz o son sigaradan alınacak frekanslar üzerinden uygulanacaktır. Son sigara içildikten sonra cihaz yardımıyla vücuttan sigaranın frekansları alınır ve zararlı frekans silme işlemi ustaca gerçekleştirilir. Her zaman içtiğiniz marka sigarayı içerek biorezonans etkisini arttırırsınız. Bu nedenle markanın aynı marka olmasına dikkat etmelisiniz.

 İlk seans uygulaması sonunda sigara bırakma oranı oldukça mutlu edicidir ancak bu ilk seanstan sonra sigarayı bırakamayanlar için ikinci bir seans daha uygulanır.

Sigara bırakma terapisi ile ilgili bilgi almak için Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top