Sigarayı Bilimsel Yolla Bırakmaya Ne Dersiniz?

Dünya Sağlık Örgütü’nün kırmızı alarm verdiği sigara kullanımı her geçen gün katlanarak artmakta ve üstelik yaş sınırını da aşağı çekmektedir. İlginç olmakla  birlikte sigara kullanımının ilkokul çocukalrına kadar indiği gerçeği gün gibi ortadadır. Oysa sigara kullanımı kişinin sağlığını birçok yerden yakalayarak ciddi hastalıklara neden olmaktadır. Sigarayı Bilimsel Yolla Bırakmaya Ne Dersiniz?

Bu nedenle her sigara kullanan kişi bu alışkanlığından en kısa zamanda kurtulmalı ve yaşamında dumansız geniş bir hava sahası yaratabilmelidir.

Sigarayı Bilimsel Yolla Bırakmaya Ne Dersiniz?

İçinize çektiğiniz her sigara nefesi ömrünüzden bir gününüzü çalıyorken hala sigara içmekte ısrarcı olmanız pek de akla sığmamaktadır. Bir karar verin ve sigaradan kesin olarak kurtulun! Sigarayı hayatınızdan çıkarmak için kendi kendinize yola çıkabilir ve bu savaşı bir başınıza verebilirsiniz. Ancak tercih ettiğiniz bu sigara bırakma yöntemi biraz uzun bir sürece yayılabileceği gibi, belli zamanlarda sizi fazlaca zorlayabilir. Eğer bu olumsuzluklar gözünüzü korkutuyorsa daha bilimsel bir yolla sigarayı bırakmayı deneyebilirsiniz.

Biorezonans terapi yöntemi sigara bırakma konusunda bilimsel gerçeklere dayandırılmış bir tedavi şeklidir. Kuantum fiziğinden esinlenilerek hayata geçirilmiş olan biorezonans terapi, insan vücudunun sarmalını oluşturan frekans uyumunu yakalamayı hedefler. Çünkü bazı dış uyaranlar sistematik işleyen frekans uyumunu bozmaktadır. Dış uyaranlardan kastımız alerjenler, virüsler, bakteriler, sigara ya da alkol olabilmektedir. Herhangi bir nedenle bozulan frekans uyumunu tekrar yakalamak için geliştirilen rezonans cihazı, hastanın vücudundan frekansları toplar. Toplanan frekansların özelliği dış uyaranlardan etkilenmiş olmalarıdır. Bu frekanslar dış ortamda biorezonans cihazı yardımıyla olumlandırılır. Bu sayede eski frekans uyumu yakalanacaktır. Olumlama işlemi tamamlandığında frekanslar tekrar vücuda yüklenir. Bu yükleme işlemi tamamlandığında hastanın sigara içmeden önceki frekans uyumu tekrar yakalanmış olur. Yani diğer bir ifadeyle hasta sigara içmeden önceki yaşanmışlık haritasına geri döner. Sigaraya ait tüm yaşanmışlıklarını siler. İşte bu sayede kalıcı tedavi sağlanmış olur ve hasta bir daha sigara içme isteği duymaz.

Biorezonans terapi tamamen bilimsel yolla gerçekleşen bir tedavi şeklidir. Üstelik ilaç ya da iğne uygulaması olmadan hayata geçirilir. Bu nedenle de son derece güvenlidir. Kimyasal  içerikli ilaç kullanılmaması dolayısıyla her yaştan hasta için uygundur.

Sigarayı bilimsel yolla bırakmak hakkında detaylı bilgi için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top