Sigarayı Bırakmak İçin Yeni Bir Yöntem: Biorezonans Terapi

Kimileri için sigara kullanımı sadece bir tercih olsa da kısa süre sonra bu durum tamamen bir alışkanlığa dönüşür ve kişi bu alışkanlığından tamamen kurtulabilmek için hayatında köklü değişimler ve ciddi kararlar almalıdır. Sigara kullanıcılarını en büyük şikayeti size sigara bırakma sürecinin oldukça zorlu ve sarsıcı olmasıdır. 

Son yıllarda dünyada ve ülkemizde sigara bırakmak adına yeni yöntemlere başvurulmakta ve bir kısmı rağbet görüp geçerliliğini sürdürürken bir kısmı unutulup gitmektedir. Biorezonans terapi uygulaması da hem dünyada hem de ülkemizde denenmiş ve başarı yüzdesi oldukça yüksek olmasından dolayı parlamış sigara bırakma yöntemlerinin başında gelmektedir.

Sigarayı Bırakmak İçin Yeni Bir Yöntem: Biorezonans Terapi

Biorezonans terapi yöntemi tüm dünyada oldukça fazla hastayı memnun etmiş bir sigara bırakma yöntemi olarak karşımıza çıkar. Bu yöntemin temel işleyiş prensibi birçok yöntemin de doğuşuna kaynaklık etmiş ve bir anlamda ilham kaynağı olmuştur.

Vücudumuz elektromanyetik özelliklerle örülü frekansların uyumlu işleyişiyle varlığını devam ettirir. Bahsettiğimiz bu sistemde her organın frekans yapısı ve özelliği çeşitlilik göstermektedir. Uyumlu işleyişin sürekliliği için frekans dengesi şarttır. Oysa bazı uyaranların vücuda girmesiyle bu denge bozulabilir. Söz gelimi kişinin sigara içmesi, alkol kullanması, herhangi bir alerjen maddeye maruz kalması, virüs saldırısı halinde bu frekans uyumu bozulur. Sonuç olarak da vücut eski dengesini kaybeder. İşte tam da bu noktada biorezonanas terapi devreye girmektedir.

Sigara kullanan kişiye uygulanan biorezonans terapisinin amacı kişinin vücudundaki sigara kaynaklı bozuk frekansların ayıklanması ve bu sayede eski frekans uyumunun yakalanmasıdır. Biorezonans terapi ile sigara bırakma seanslarında kişinin vücudu için tanıdık olan sigara son kez hastaya içirilir. Daha sonra bu frekans ağından yakalanan frekanslar biorezonans cihazı ile vücuttan toplanır. Hasta kabul edilen ve istenmeyen frekanslar dış ortamda güçlendirilir. Güçlendirilmiş frekanslar cihaz yardımıyla vücuda tekrar verilir. İşte eski uyumun geri getiriliş hikayesi tam olarak budur. Sigara etkili frekansların tümü vücuttan temizlendiği için eski yaşanmışlık haritası kişinin beyninden silinmiştir. Bu şu anlama gelir ki; kişi artık sigaraya karşı herhangi bir istek duymayacak ve sigaraya geri dönüş olmayacaktır. Terapinin mucizevi etkisi bu kadar müthiştir!

Sigarayı bırakmak istiyorsanız biorezonans yöntemi hakkında daha detaylı bilgi alabileceğiniz sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

Scroll to Top