Sigara Bırakmada Sınırlar

Sigaraya başlamayı hayatınızın en büyük hatası saymak yerine sigarayı bırakmayı hayatınızın en büyük başarı öyküsü haline getirmeye ne dersiniz? İnsanoğlu hayatını şekillendirmek konusunda oldukça başarılıdır. Yeter ki okları hangi yöne çevireceği konusunda net olmayı başarabilsin. 

Siz de okların yönünü iyi belirleyin ve sigaraya dair tüm izleri hayatınızdan silin. Peki ama nasıl?

Sigara Bırakmada Sınırlar

Kendiniz için bir güzellik yapacak ve sigarayı bırakacaksanız tüm zorlukları da göğüslemeye hazır olmalısınız. Önünüze kimi büyük kimi küçük birçok engel çıkacak. Ama siz kararlı olursanız tümünü kolayca atlatacaksınız.

Sigara bırakma işini aşamalı gerçekleştirmek sizi çok zorlamayacaktır. İsterseniz gün gün sigara adetini azaltmayı deneyebilirsiniz. Söz gelimi 10 günlük bir sınır belirleyin. 10 günlük sürenin dolmasıyla birlikte sigara içmeyi tamamen bitirin.

Sigarayı bırakmak sadece bedensel bir yoksunluk durumu yaratmaz. Aynı zamanda psikolojik yoksunluklara da neden olur. Oluşacak psikolojik yoksunlukları en aza indirgemek için kendinize küçük ödüller hazırlayın. Sigaradan uzağa atmayı başardığınız her adım sonunda kendiniz için bir ödül sunabilirsiniz.

Sigara bırakma zordur ama bu imkansız olduğu anlamına gelmez. Güçlü bir alışkanlıktır bu nedenle terk etme sürecinde kişiyi zorlar. Özellikle ilk günlerde ağzınızı meşgul etmeye çalışarak zorlu süreci biraz kolaylaştırabilirsiniz. Sakız çiğnemek sizin için en iyi alternatifi oluşturur. Kalori içermediğinden istediğiniz kadar sakız çiğneyebilirsiniz.

Sigarayı bırakmayı daha önce deneyip başarsız olduysanız ya da bu konuda kendinize fazla güvenemiyorsanız nikotin bantları ya da nikotin sakızlarından destek alabilirsiniz. Yoksunluk döneminde yaşayacağınız atakları baskılamanıza yardımcı olacaktır.

Sigara bırakmanın belki de en etkili yolu biorezonans terapi adı altında uygulanan seanslardır. Biorezonans seansları  kişinin vücudundaki frekans uyumunu bozan frekansları toplamak ve güçlendirerek tekrar vücuda vermek esasına dayanır. Son derece güvenli, sağlık dostu üstelik kalıcı sonuçlar veren bir yöntemdir. Beyinden yaşanmışlık haritasını silmeyi başardığı için kişi sigaraya dair bir geçmiş hatırlamaz. Bunun sonucunda sigara içme isteği oluşmayacağı gibi tekrar başlama gibi bir risk de doğmaz.

Sigarayı bırakmanın kolay yolu için  Biorezonans Sigara Bırakma Yöntemi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top