Biorezonans Terapi İle Kalıcı Sigara Bırakma

Diğer tüm alışkanlıklarda olduğu gibi sigara alışkanlığında da kişinin fiziksel ve psikolojik alışkınlığı söz konusudur. Yani sigara içme isteği sadece nikotine duyulan istek değil aynı zamanda psikolojik bir arzudur. Bu nedenle sigara bırakma girişiminde bunun psikolojik göz önünde bulundurulmalı ve alınacak önlemler bu bilgiler ışığında şekillendirilmelidir. Sigara bırakmak için farklı yöntemler deneyebileceğiniz gibi biorezonans terapi yöntemine de gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Biorezonans Terapi İle Kalıcı Sigara Bırakma

Bir cihaz uygulaması olan biorezonans terapi uygulaması vücudun frekans dengesini korumayı hedef alan bir tedavi şeklidir. Frekans yumağının mükemmel uyumunu bozan hatalı frekanslar sigara kullanımından kaynaklı var olan ve istenmeyen frekanslardır. Biorezonans tedavisinde uyuma aykırı düşen bu frekanslar temizlenir ve olumlandırılarak vücuda verilir.
Biorezonans terapi uygulaması başlamadan önce hasta sakin bir ortamda oturtulur. Hastadan rahat olması ve kendisini serbest bırakması istenir. Hastanın oturduğu yerde sırt hizasında manyetik bir anten bulunur. Bu işlem sayesinde tedavi öncesi vücutta bir enerji dengelemesi gerçekleştirilir. Hastadan her zaman içtiği marka sigaradan son bir tane daha içmesi istenir. İçilen son sigara izmaritinden alınan frekans bilgileri vücuda tam tersi şeklinde yüklenir. Bunu sağlamak için de elektromanyetik dalgalardan faydalanılır.

Biorezonans Terapi İle Kalıcı Sigara Bırakma

Biorezonans terapi tedavisinde kullanılan işleme alınmış frekanslar bir çip yardımıyla kontrol edilir ve hastanın vücuduna yerleştirilir. Çip ortalama 1 ay kadar hastanın vücudunda yapışık şekilde kalır. Bu sayede nikotin frekansının tersini vücudunuza vermeye devam eder.
Tedavinin devam ettiği sürece hasta gözlenir ve bazı direktiflerle yönlendirilir. Özellikle tedavinin başladığı ilk 2 günde hastanın bol su içmesi sağlanır. Bu sayede tedavi daha kolay sonuca ulaşır. Üstelik oluşabilecek mide bulantısı da önlenmiş olur.
Biorezonans terapi işlem basamaklarını bu yazımızda ifade etmeye çalıştık. Anlatılan terapi işlem basamakları dışında hiçbir ekstra uygulama yapılmadan sigara bırakma gerçekleştirilir. Tedavinin son derece güvenli olması herhangi bir kimyasal kullanılmamasından kaynaklanmaktadır. İlaç tedavisi olmaması nedeniyle her yaş grubuna uygulanabilmektedir. Hamile bayanlarda da  uygulanabilir ancak ilk 3 ay oluşacak detoksifikasyondan dolayı uygulanmamalıdır. Hamileliğin ilerleyen evrelerinde güvenle uygulanabilir.

Sizde sigarayı hemen bırakmak isterseniz Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi sayfasını ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Scroll to Top