Biorezonans Sigara Bırakma Seansı Sonrasında

Biorezonans Sigara Bırakma Seansı Sonrasında

Biorezonans Sigara Bırakma Seansı Sonrasında Dikkat Edilecekler

Genellikle tek seansta tamamlanan biorezonans uygulaması sonrasında çeşitli hususlara dikkat edilmesi gerekir. Biorezonans sigara bırakma seansı sonrasında dikkat edilmesi gerekenlerin başında, ilk 48 saat günlük su tüketimini arttırmak geliyor. Su tüketimi, vücuttaki toksinlerin atılması adına oldukça önemli. Bunun yanı sıra bir süre istirahat etmek, uygulama sonrasında ortaya çıkabilecek semptomların azalmasını mümkün kılacaktır. Peki uygulama sonrasında hangi hususlara dikkat edilmeli?

Günlük Su Tüketimini Artırın

Su tüketimi, gündelik hayat içinde en önemli hususlardan bir tanesidir. Her zaman günlük su tüketimini belirli seviyelerde olması gerekir. Bunun yanı sıra biorezonans uygulaması sonrasında, günlük su tüketimine çok daha fazla dikkat edilmeli. Uygulama sonrası vücut temizlenme sürecine girdiği için bu süre içinde günlük 2 ila 3 litre olacak şekilde su tüketilmelidir.

İlk Günlerde Sıcak Su İle Keselenerek Duş Alın

Biorezonans sigara bırakma seansı sonrasında, özellikle ilk günlerde sıcak su ile keselenmek oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca hamam ya da saunaya gitmek de faydalı olabileceği için bu tür seçenekler de değerlendirilebilir.

İlk 48 Saat Alkol, Çay, Kahve Tüketmeyin

İlk 48 saat çok önemli. Bu nedenle terapi bitiminden itibaren 48 saat içinde alkol, çay ve kahve tüketilmemelidir. Kahve, çay ve alkol; sigara içme alışkanlığını tetikleyebilir. Bu nedenle özellikle ilk 2 gün içinde bu tür alışkanlardan uzak durulması önerilir.

İlk 48 Saat Sigaralı Ortamda Uzun Süre Kalmayın

Terapi sonrasında dikkat edilmesi gerekenlerden bir diğeri de ilk 48 saat sigaralı ortamda uzun süre kalmamaktır. Bu tür ortamlarda uzun süre kalmak, sigara içme alışkanlığının tetiklenmesine neden olabildiğinden; bu süreç içinde dumanlı ortamlardan uzak kalmak en iyisi olacaktır.

Bunlara ek olarak biorezonans sigara bırakma seansı sonrasında dikkat edilmesi gerekenleri şu şekilde sıralamak olanaklıdır:

  • Çeşitli hobilere yönelin. Kafanızdaki sigara içme düşüncesinden uzaklaşın.
  • Sağlıklı beslenmeye özen gösterin.
  • Kendinize vakit ayırın, keyifli aktivitelerde bulunun.
  • Düzenli olarak egzersiz yapın. Ayrıca yürüyüş ya da koşu gibi aktivitelere de zaman ayırın.
  • Nargile, pipo ve puro gibi bağımlılık yaratabilecek alışkanlıklardan uzak durun.
Biorezonans sigara bırakma seansı sonrasında dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili detaylı bilgi için Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Scroll to Top