Biorezonans Sonrası Sigara İçmek

Biorezonans sonrası sigara içmek

Biorezonans Sonrası Sigara İçmek

Biorezonans sonrası sigara içmek doğru mu, terapi sonrası sigara içilir mi; gibi sorular terapi ile ilgili merak edilenler arasında yer almaktadır. Sigaranın yaymış olduğu frekansların vücuttan silinmesi olarak tanımlanan biorezonans, oldukça kapsamlı terapi uygulamalarından bir tanesidir. Terapinin birçok farklı adımı bulunmakla birlikte hem terapi öncesi hem de terapi sonrası bazı hususlara dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Terapi öncesi ve sonrasında sigara içilip içilmeyeceği, terapiye katılacak kişilerin araştırdığı konular arasında yer alır. Peki terapi sonrasında sigara içilir mi? Uygulama sonrası hangi hususlara dikkat edilmesi gerekir?

Biorezonans Sonrası Sigara İçsem Ne Olur ?

Sigaranın neden olduğu frekansların tersine çevrilip vücuda geri verilmesi ile gerçekleştirilen biorezonans terapisi, kişide sigara içme isteğini ortadan kaldıran bir uygulamadır. Fiziksel olarak sigara isteği minimuma indirilmekle birlikte kişi sigara içse bile alıştığı tadı alamaz. Peki biorezonans sonrası sigara içmek mümkün mü?

Terapinin temel amacı, terapi sonrasında sigara içme alışkanlığının sonlandırılmasıdır. Bu nedenle terapiye katılan kişilerin büyük bir çoğunluğu terapi sonrası sigara içmez. Sigara içme alışkanlığı yoğun olarak bulunan kişiler ise sigara içse bile alıştıkları tada ulaşamaz. Bu sayede sigara içme isteği zamanla azalır. Çoğunlukla tek seans, sigara içme alışkanlığının tamamen sonlanması için yeterlidir. Bununla birlikte çok fazla sigara içen kişilerde birkaç seans gerekebilir.

Terapi Sonrası Ne Yapılmalı ?

Biorezonans sonrası sigara içmek mümkün mü sorusu kadar, terapi sonrası ne yapılmalı sorusu da oldukça önemlidir. Terapi sonrası özellikle ilk 48 saat içerisinde 2-3 litre civarında su içilmelidir. Bunun yanı sıra işlem sonrası; kusma, bulantı, baş dönmesi gibi semptomlar ortaya çıkabilir. Bu tür semptomlar, vücuttan toksin atılması sırasında görülebilir.

İşlem sonrasında bir süre alkol alınmaması da önemlidir. Ayrıca kahve tüketimi de bir süreliğine sonlandırılmalıdır. Terapinin herhangi bir yan etkisi bulunmamakta olup genellikle gebeliğin ilk 3 ayında terapi önerilmez. İşlem sonrasında sigara içilmemesi gereklidir. Bunun yanı sıra sigara içme alışkanlığı yoğun bir şekilde bulunuyorsa, birkaç seans daha devam edilebilir. Öte yandan terapi sonucunda çoğunlukla sigara içme alışkanlığı sonlanır.

Biorezonans yöntemi ile sigarayı bırakma hakkında detaylı bilgi için Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top