Biorezonans Sigara Bırakma

Biorezonans Sigara Bırakma

Biorezonans Sigara Bırakma Seansı Nedir?

Biorezonans ile sigara bırakma, tercih edilen sigara bırakma yöntemleri arasında yer alır ve sigarada bulunan zararlı maddelerin yaydığı frekansların tersine çevrilmesi suretiyle kişinin sigarayı bırakmasını sağlar. Frekans Tıbbı olarak da bilinen bu yöntem, tamamlayıcı tıpta tercih edilen bir yöntemdir. Genelde tek seans ile kişinin sigarayı bırakması sağlanır. Bunun yanı sıra çeşitli durumlarda birden fazla seansa da ihtiyaç duyulmaktadır. Peki Biorezonans ile sigara nasıl bırakılır, yöntemin herhangi bir yan etkisi bulunmakta mıdır?

Sigara bırakmada kullanılan yöntemler arasında yer alan Biorezonans sigara bırakma seansları, son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir sigara bırakma yöntemidir. Kullanıcının içmiş olduğu sigaranın çevreye yaydığı elektromanyetik titreşimler, çeşitli cihazlar kullanılarak ters çevrilir.

Daha sonra terse çevrilen sinyaller, özel elektromanyetik sinyaller olarak vücuda geri verilmektedir. İlk sinyal ile sonraki birbirinin tersi olduğu için her iki frekans da birbirini yok etmektedir. Bu sayede sigara içme alışkanlığına sebebiyet veren frekans bağı temizlenerek kişi, içerisinde bulunduğu alışkanlıktan kurtulur.

Sigara Bırakma Seansı Nasıl Yapılır?

Sigara bırakma seansı, birkaç adımdan meydana gelir. İlk önce kişi, hekim ile görüşür ve gerekli muayeneler yapılır. Bu muayene, kişinin durumunun anlaşılması adına oldukça önemlidir. Yapılan görüşme ile birlikte kişiye randevu verilir. Kullanıcının seans günü her zaman içtiği sigarayı her zaman kullandığı dozda tüketmesi oldukça önemlidir.

Kullanıcı, içtiği sigaranın filtre kısmı ile tütünlü kısmın birazını cam bir tüpe koyarak vermek durumundadır. Biorezonans sigara bırakma kapsamında kullanıcıdan tükürük ve parmaktan kan numunesi de alınmaktadır. Seans sırasında vücudun farklı bölgelerinde Biorezonans cihazının elektrotları yer almakta olup bu sayede gerekli frekanslar alınarak ters çevrilip vücuda geri verilebilmektedir. Genellikle 40 ila 50 dakikalık tek seans yeterli olur.

Sigara Bırakma Seansının Yan Etkisi Var Mıdır?

Biorezonans sigara bırakma seansının yan etkisi bulunup bulunmadığı, bu yöntemi denemek isteyen kişilerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Terapi ile ilgili yapılan araştırmalar, terapinin ciddi bir yan etkisi bulunmadığını gözler önüne sermiştir.

Bunun yanı sıra çok nadir olsa da yorgunluk, baş ağrısı, halsizlik, uyku hali gibi semptomlar ortaya çıkabilir. Genel olarak terapi sırasında kişi rahatlama hali yaşayabilmektedir. Bunun yanı sıra çok az da olsa yorgunluk görülebildiği için seans sonrasında bir süre istirahat etmek faydalı olacaktır.

Tek Seansta Sigara Bırakılır Mı?

Sigara bırakma konusunda kararlı olan kişiler, tek seansta hedeflerine ulaşma şansı elde eder. Genellikle 2 veya 3 gün sigara içmeye karşı güçlü bir direnç gösterilmelidir. Bu tür durumlarda 40-50 dakikalık tek seansların yeterli olacağını söylemek mümkündür.

Fakat bazı kişiler, sigara bırakma konusunda büyük bir kararsızlık yaşayabilir. Bu durum, ilk seans sonrasında ruh halini iyileştirecek bir seansa daha ihtiyaç duymalarına neden olur. Birden fazla seans, genellikle kişinin psikolojik anlamda kendisini çok daha iyi hissetmesi gerektiği durumlarda yapılır.

Biorezonans Terapi Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Biorezonans Sigara Bırakma tedavisi sonrasında kişi, terapi sürecinde meydana gelen yorgunluk hissini atabilmek için bir süre dinlenmelidir. Bu süre içinde istirahat halinde olması, kişinin çok daha kısa sürede normal yaşantısına dönmesini sağlayacaktır.

Bununla birlikte terapinin bitimi ile birlikte detoks süreci başladığı için bu süreçte su tüketimine önem verilmelidir. Ayrıca su tüketmek, terapi sonrasında görülebilecek baş ağrılarının azalmasını da sağlayacaktır.

Biorezonans ile Sigara Bırakma Herkeste Etkili Olur Mu?

Sigara bırakmak bir süreçtir. Bu süreçte en önemli etken, kişinin sigarayı bırakma isteğidir. Eğer kullanıcı sigara bırakma konusunda kararlıysa, Biorezonans Sigara Bırakma etkili bir yöntem olacaktır. Bu yöntem, özellikle yüksek alışkanlığa sahip kişilerde çok daha etkilidir.

 Sigarayı bırakmanın kolay yolu hakkında detaylı bilgi almak için Biorezonans Sigara Bırakma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Megalife Biorezonans Merkezi – Kartal-İstanbul Tel ; 0216 223 00 43

Scroll to Top