Biorezonans Sigara Bırakma İşe Yarıyor mu?

Biorezonans Sigara Bırakma İşe Yarıyor mu?

Biorezonans Sigara Bırakma işe yarıyor mu sorusu, sigarayı bırakmak için etkili bir yöntem isteyenler tarafından merak edilen bir konudur. Sigara dumanında yer alan alışkanlık yapıcı maddeler, kişinin sigara içmeden duramamasına neden olmaktadır. Özellikle nikotin, alışkanlık yapıcı etkisi bulunan bir maddedir. Bu nedenle sigarayı bırakan bir kişi, yoksunluk krizi geçirmekte ve sigara içmeden yapamadığını fark etmektedir.

Sigaranın bırakılması için geliştirilen birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar arasında yer alan biorezonans sigara bırakma, temel olarak rezonans makinesi kullanılarak yapılan bir terapidir. Çoğunlukla tek seans ile sigaranın alışkanlık yapıcı etkisi sonlandırılarak kişi, sigarasız bir hayata ulaşır. Peki Biorezonans Sigara Bırakma nedir, biorezonans terapi nasıl bir yöntemdir?

Biorezonans Sigara Bırakma Nasıl Bir Yöntem?

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen Sigara Bırakma yöntemlerinden biri olan biorezonans terapi, rezonans cihazı ile gerçekleştirilen bir yöntemdir. Kişinin eline ve vücuduna bağlanan aparatlar aracılığıyla rezonans cihazı üzerinden vücuda tedavi frekansları gönderilir. Alışkanlık yapıcı bir madde olan nikotin frekanslarının vücuttan silinmesi temel amaç olduğu için kişinin her zaman içtiği sigaradan frekans alınır.

Bu frekans elektronik olarak ters çevrilir ve kişinin eli ve vücudunda bulunan aparatlar yardımıyla bu frekanslar vücuda gönderilir. Vücutta her iki frekans karşı karşıya geldiklerinde birbirlerini yok ederek alışkanlık yapan maddenin vücuttaki etkileri silinmiş olur. Biorezonans Sigara Bırakma faydaları nedir?

Biorezonans Sigara Bırakma ile Tek Seansta Sigaradan Kurtulmak Mümkün mü?

Biorezonans Sigara Bırakma terapisi, oldukça etkili sigara bırakma yöntemlerinden bir tanesidir. Genellikle tek seans ile alışkanlık yapıcı maddenin etkileri vücuttan silinebilmektedir. Bir seans yaklaşık olarak 90 dakika sürmekte olup oldukça kısa bir sürede kişinin sigaradan uzaklaşması sağlanmaktadır. Biorezonans Sigara Bırakma işe yarıyor mu sorusu kapsamında, bazı durumlarda iki olsa da çoğunlukla tek seansta kişinin sigaradan uzaklaştığı görülmektedir.

Biorezonans terapinin pek çok farklı olumlu etkisi bulunmakta olup bu etkiler şu şekildedir:

  • Kimyasal içermez.
  • Vücudu temizler.
  • Yan etkisi bulunmaz.
  • Genellikle tek seans yeterlidir. Nadir de olsa bazı durumlarda iki seans gerekli olabilir.

Megalife Biorezonans Merkezi – Kartal / İstanbul

Detaylı bilgi için Biorezonans Sigara Bırakma sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top