Biorezonans Uygulaması

İnsan sağlığını tehdit eden hastalıklarla mücadele ve bu hastalıkların tedavisinde çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Ancak özellikle medikal kaynaklı uygulanan her tedavi yöntemi insan vücudunun belli noktasını onarırken başka bir noktasına zarar vermektedir. Oysaki Biorezonans Uygulaması bu sıkıntıların baş gösterdiği anda devreye giren bir uygulama olup insan vücudu için herhangi bir tahribata sebep olmamaktadır. Biorezonans yöntemi cihazla uygulanan bir yöntem olup birçok hastalığın tedavisine kesin çözüm sunmaktadır. Bahsettiğimiz bu uygulamanın temel mantığı insan vücuduna hakim olan frekans dengesinin normal dağılımını sağlayabilmektir. İnsan vücudu bilindiği üzere elektromanyetik frekanslar yaymak suretiyle kendi iç dengesini kurar. Virüs, bakteri ya da mantarlar bu iç dengeyi bozan parazitlerdir. İşte biorezonans bu bozulan dengenin tekrar kurulumunda devreye giren bir tedavi şeklidir. Biorezonans tedavi yöntemi insan vücuduna kontrollü frekanslar gönderir. Gönderilen bu frekanslar vücuda zarar verip hastalığa neden olan elektromanyetik frekansları tersine çevirerek nötrlük oluşturma özelliğine sahiptir. Biorezonans cihazı sayesinde terse çevrilen frekanslar insan vücudundaki zararlı etkisini sürdüremez duruma gelir ve hastalık sonlandırılmış olur. Biorezonans tedavisinin hedefi hastalıkların vücuttan atımını kökten halletmek ve zararlı ya da baskılayıcı frekansların vücutta oluşturduğu stresi ortadan kaldırmaktır. Bu sayede vücuttaki tüm sistem eski sağlıklı işleyişine dönecektir.

Biorezonans Terapileri ile destek olunan rahatsızlıklardan bazıları;

Biorezonans sayısı oldukça fazla birçok hastalığın tedavisinde kullanılabilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hastalıklar arasından sayabileceğimiz bazıları şunlardır: Çeşitli kireçlenmeler Vücudun belli bölgelerinde oluşmuş fıtıklar Alerjik astım Alerjik konjuktivit Yoğun baş ağrısı ve migren Alerjik bronşit Romatizmal hastalıklar Egzama Alerjik cilt lezyonları Spor yaralanmaları Adet dönemi sancıları Sistit Sık tekrar eden enfeksiyon çeşitleri

Peki Biorezonans Nasıl Uygulanır ?

Vücudun dengesini bozan frekansların belirlenmesinden sonra bu frekanslar biorezonans cihazına aktarılır ve vücudun belli bölgelerine yerleştirilir. Cihazın yardımıyla zararlı frekanslar tersine çevrilmiş olarak vücuda tekrar gönderilir. Hem biyolojik hem de fiziksel frekanslar güçlendirilir. Bu sayede vücut iyileşme sürecini başlatmış olur. Terse çevrilmiş frekanslar yardımıyla bağışıklık sistemine zarar veren ve onu zayıflatan faktörler ortadan kaldırılır. Bu sayede organizma eski sağlıklı işleyişine kavuşur. Biorezonans tedavisinde uygulanan seans sayısı hastanın hazır bulunuşluk seviyesiyle ve hastalığının boyutuyla yakından ilgili olmakla birlikte uygulanan seans sayısı genellikle 2 – 3’tür. Biorezonans terapileri ve kullanım alanları hakkında detaylı bilgi için Biorezonans Nedir sayfasını inceleyebilirsiniz.
Scroll to Top