Biorezonans Terapi İle Tedavi Edilebilen Hastalıklar

Biorezonans Terapi İle Tedavi Edilebilen Hastalıklar

Vücudumuzun temel işleyiş prensibini birbiriyle uyumlu frekansların sistematik örüntüsü oluşturmaktadır. Bu kural vücudumuzun tümü için geçerlidir. Dokularımız, hücrelerimiz ve organlarımızın tümünde geçerli olan kuralda frekansların tümünün sağlıklı olması vücudumuzun sağlıklı olduğu anlamına gelir. Yani hasta bir vücut ile sağlıklı bir vücudun frekans uyumu birbirinden çok farklıdır.

Biorezonans terapi tedavisi tamamen vücudumuzun frekans işleyiş sistemi üzerine kurulmuş olan bir tedavi şeklidir. Daha doğrusu Biorezonans geliştirilmiş bir cihaz uygulamasıdır. Bu cihaz vücudun frekanslarına odaklı olarak işler. Bunun sonucu olarak, frekanslar arasındaki uyumu bozan hasta frekanslar, biorezonans cihazı ile tespit edilir ve ters frekans işlemi uygulanır. Yani frekanslar etkilerinin tersine çevrilir. Güçlendirilmiş frekanslar sayesinde hasta frekanslar vücut için bir tehdit olmaktan çıkar. Böylece hastalıklara neden olan ya da kaynaklık eden hatalı frekansların tümü vücuttan temizlenmiş olur. Zaten hedeflenen de budur. Söz gelimi kanser hastalarında kanserli (hasta) hücrelerin frekans kodları alınır. Tıpkı parmak izi gibi kişiye özel olan frekans kodları ters frekans uygulamasına tabi tutularak iyileştirilir ve hastanın vücuduna tekrar yüklenir. Yani güçlendirilmiş frekanslar ile hastalık tedavisi gerçekleşir. Fıtık tedavisinde ters frekans yerine güçlendirilmiş frekans yöntemine başvurulur.

Biorezonans terapileri hastalık durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte seanslar haftada 2 kez ya da 15 günde 1 kez şeklinde uygulanır. Bu tarz seansların uzunluğu her seans için ortalama 1 saattir. Seansların tamamlanmasıyla tedavinin bitimi gerçekleşir. Bununla birlikte hasta 3 ayda bir kez kontrolden geçerek tedavinin kalıcılığı garanti altına alınır. Bu sayede diyebiliriz ki biorezonans terapi yöntemi ağrısız, acısız, ilaç kullanımı olmadan gönül rahatlığı ile deneyebileceğiniz bir yöntemdir.

Biorezonans ile tedavi edilebilen hastalıklardan bazıları şunlardır.

  • Fıtık
  • Otoimmün hastalıklar
  • Alerji çeşitleri
  • Obezite
  • Menopoz sıkıntıları
  • Eklem ağrıları
  • Cilt rahatsızlıkları

Detaylı bilgi için Biorezonans Terapileri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top