Biorezonans Ne İşe Yarar

Biorezonans Ne İşe Yarar ; Madde enerjinin yoğunlaştırılmış şeklidir ve bundan hareketle insan vücudu da ölçülebilir bir enerjiden oluşmaktadır. Her maddenin bir enerji frekansına sahip olduğunu düşünürsek vücudumuzun da frekanslardan örülü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü iç organlarımız da kaydedilebilir frekanslar yayarlar. İşte bu bilgi çok iyi şekilde kullanılmış ve biorezonans yöntemi geliştirilmiştir.

Biorezonans vücuttaki hatalı frekansları ters frekans yöntemi ile düzeltilerek gelişmiş frekanslarla destekler, bu sayede birçok hastalığın tedavisinde büyük başarılar, olumlu sonuçlar elde eder.

Biorezonans ne işe yarar, Bağımlılıklarda etkisi nedir?

Sigara Bırakmada Biorezonans etkisi nedir?

Biorezonansın etkili olduğu alanların biri de sigara alışkanlığından kurtulmaktır. Biorezonans uygulaması yapılacak hastaya devamlı içtiği sigara son kez içirilir. Burada amaç ters frekanslarla vücuttaki sigara ile tanımlanmış frekansların temizlenmesi ve güçlendirilmiş frekanslarla sigara alışkanlığının sonlandırılmasıdır. Biorezonansın tam başarısı hastanın bir daha sigara içmemesiyle doğru orantılıdır.

Alkol Bırakmada Biorezonansın etkisi nedir?

Alkol alışkanlığı derecesi her ne olursa olsun kişinin kontrol altında izlemlerinin yapılmasıyla biorezonansın başarıya ulaştığı bir alandır. Tıpkı sigara bırakmada olduğu gibi ters frekans uygulaması yapılarak vücuttaki hasta frekanslar temizlenmeye uğraşılır. Buna ek olarak güçlendirilmiş frekanslarla vücut desteklenir. Sonuç olarak normal algılama düzeyine ulaştırılmış sağlıklı frekanslarla hasta alkol illetinden kurtulmuş olur. Ancak burada ön koşul hastanın ne olursa olsun bir daha kesinlikle alkol almamasıdır.

 Biorezonans Terapinin Kullanıldığı Alerjik Hastalıklar Nelerdir?

Egzama:

Çeşitli dış ya da iç faktörlere maruz kalan deri yüzeyinin iltihaplanmasına “egzama” denmektedir. Bu hastalık oldukça yaygın bir cilt hastalığıdır. Egzamanın tedavisinde biorezonans terapileri çok başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Alerjik Kontakt Dermatit:

Cildin alerjenle teması sonucunda cilt yüzeyinde döküntüler meydana gelmesi durumudur. Özellikle bu alerji türünü tetikleyen ürünler parfüm, sabun, plastik ve sentetik kumaşlardır. Biorezonans ile tedavisi oldukça başarılıdır.

Hayvan Tüyü Alerjisi:

Özellikle kedi, köpek,kuş gibi evcil hayvanların tüylerinin neden olduğu bir alerji türüdür. Bu alerji türüne maruz kalan hastanın cilt yüzeyinde değişimler oluşmasından çok nefes sorunu yaşadığı gözlenir. Nefes almada zorluk, tıkanma gözlenen kişilerin hayvan tüyü alerjisi olabileceği düşünülmelidir.

Polen Alerjisi:

Mevsim geçişlerinde ağaç ve çiçeklerdeki tozlanmanın oluşturduğu bir alerji türü olarak bilinir. Mevsimsel alerjinin kaynağını oluşturur. Hasta bu dönemde ataklar yaşar ve nefes almada zorluk çeker. Biorezonans ile polen alerjisini sonlandırmak mümkündür.

Gıda Alerjisi:

Özellikle yumurta, süt, buğday gibi besin maddelerinin vücut tarafından alerjen ya da antijen kabul edilmesi sonucunda tepki vermesi durumudur. Çocuklarda yaygın olarak gözlenen gıda alerjisinden biorezonans ile kurtulmak mümkündür.

Solunum Yolları ve Kronik Hastalıklar:

  • Sinüzit
  • Alerjik rinit
  • Alerjik astım
  • Alerjik bronşit gibi hastalıklarda biorezonans tedavisi başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Biorezonans Ne İşe Yarar, Alkolü ve sigarayı bırakmadaki etkisi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Megalife Biorezonans Merkezi Kartal / İstanbul

Scroll to Top