Biorezonans ile yaşam kalitesini artırmak

Hayattaki arzuların, sahip olunmak istenen ya da amaçlanan hedeflerin tümü biz sağlıklı olduğumuz sürece kıymetlidir ve mücadeleye değerdir. Yani sağlığımız yerinde değilse bu değerlerin hiçbirinin önemi yoktur. Sağlığı bozuk insanların sağlıklarını tekrar kazanmak için bir an önce harekete geçmelerinin gerekliliği de işte bundandır. 

Biorezonans cihazları sağlık sektöründe bağımlılıklar, alerjiler ve birçok rahatsızlıkta kullanılabilir. Belki de sağlık sektörünün en önemli destekleyicisi ya da tamamlayıcısı kabul edilmesi bundandır.

Biorezonans ile yaşam kalitesini artırmak mümkün mü?

İnsan vücudunda açığa çıkan elektromanyetik frekans akışının uyumundan esinlenilerek oluşturulmuş biorezonans terapi tedavisi çok geniş bir yelpazede etkinlik gösterir. Frekans uyumunun devamlılığı sağlıklı bir bireyi ifade ederken frekanslar arası uyumun bozulması hastalıkların oluşması ya da sigara ve alkol gibi dış uyaranların varlığının olduğunun habercisidir. Frekans uyumu, sigara ve alkol gibi dış uyaranlar tarafından bozulabileceği gibi alerjenler, virüsler, bakteriler gibi içsel uyaranlar tarafından da bozulabilmektedir. İç ya da dış uyaranların saldırısı birtakım frekansları olumsuz etkiler ve bu frekansların kimyasına zarar verir. Biorezonans seanslarında amaç kimyası bozulmuş frekansların vücuttaki etkinliğini yok etmektir. Frekansların uyumunu bozan hasta frekanslar rezonans cihazı yardımıyla vücuttan toplanmaktadır.

Cihaz kullanılarak gerçekleştirilen işlem oldukça kolay ve kısa süren bir işlemdir. Frekansların toplanmasından sonra sıra frekans olumlandırılmasına gelmektedir. Dış ortamda güçlendirilerek vücuda geri verilecek frekanslar eski frekans işleyişine uyum sağlayacak özellikte olmalıdır ki sağlıklı işleyiş tekrar kazanılsın. Güçlendirilerek desteklenen frekansların vücuda geri yüklenmesi ile tedavi tamamlanmaktadır.

Biorezonans terapi seanslarının sayısı ve içerik özellikleri uygulandığı alana göre değişiklik gösterir. Ancak bununla birlikte seansların kısa sürdüğünü, tedavinin çok hızlı şekilde cevap verdiğini, hiçbir şekilde ilaç tedavisi içermediğini, her yaş grubundan hastaya uygulanabildiğini söylemek mümkündür.

Sağlığınız için harekete geçme zamanı olduğunu düşünüyorsanız sorununuz her ne olursa olsun biorezonans hakkında bir araştırma yapmalı ve hiç olmazsa bu tedavi şekliyle ilgili bilgi sahibi olmalısınız!

Biorezonans ile yaşam kalitesini artırmak için neler yapılıyor. Detaylı bilgi için “Biorezonans Nedir?” sayfasını inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top