Sigarayı Bırakmayı Yarına Ertelemeyin

“Sigarayla geçirdiğiniz her günün yaşamınızdan çalıp ömrünüzü bir gün daha kısalttığını bilerek onunla yaşama devam etmek nasıl bir mantığa dayanır?” sorusu karşısında acaba neler söyleyebilirsiniz? Sigaranın insan sağlığı üzerinde yarattığı etkiler öyle büyük ve öyle onarılmaz boyuttadır ki bunu görmezden gelmek bile kendi başına büyük başarıdır.

Sigara nedeniyle vücudunuzda oluşan küçük rahatsızlıkları saymazsak hala büyük sağlık sorunları yaşamıyorsanız şanslı sayılırsınız ancak yarının ne getireceği belli değil ve keşke demek için yarın belki de çok geç olacak. Sigaradan bir nefes çekmek uğruna kanser gibi ölümcül bir hastalıkla mücadele etmeyi göze alabiliyor musunuz?

Sigarayı Bırakmayı Yarına Ertelemeyin

O Gün Aslında Bugün! Sigarayı hayatınızdan çıkarmak için yeni bahaneler ürettiğiniz günleri sonlandırın ve bugünü sigara bırakma günü ilan edin. Sigara insan sağlığının en sinsi ve öldürücü düşmanıdır. Bu nedenle ilk olarak kendinizi buna inandırmalı ve sigaranın masum olmadığı düşüncesini kabul etmelisiniz. İşte bunu başardığınızda sigarayı bırakmak için en etkili adımı atmış olacaksınız.

Sigarayı bırakmak için önünüze bir dizi engeller çıkacaktır. Bunları aşmanın yollarını netleştirirseniz daha kararlı yürüyebilirsiniz. Örneğin evinizi sigaraya dair anılardan arındırın. Bunun için ne varsa kaldırın ya da en iyisi atın gitsin. Yarım kalmış sigara paketleri, küllükler, çakmaklar, elinizde sigarayla çekilmiş fotoğraflar hepsini yok edin.

Sigara bırakma kararınızı yakın çevrenizle ve iş arkadaşlarınızla paylaşın. Bu sayede sevdiklerinizi de dahil etmiş olursunuz. Unutmayın ki onlar bu süreci bilirse size daha fazla destek olabilir.

Sigaraya dair yaşayacağınız yoksunluk anlarında kendi başınıza olmamaya çaba gösterin. Sevdiğiniz bir hobiyle uğraşırken yoksunluk belirtilerinin daha kolay kaybolduğunu göreceksiniz. Kitap okumak, spor yapmak, film izlemek ya da tiyatroya gitmek gibi farklı aktivitelerden zevk aldıkça hayatın yeni açılımlarını görecek ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Sigara bırakma sürecinde yaşanan sıkıntılarla kendi başınıza mücadele edemiyorsanız bu iş için biorezonans terapi seanslarını deneyebilirsiniz. Bu seanslar insan vücuduna uygulanan elektromanyetik frekans uygulamalarından oluşur ve tamamen tıp uyarlamalı bir tedavi şeklidir. Kesinlikle koca karı yöntemi ya da ilaç zerk etme tedavisi değildir. Son derece güvenli ve çözüm odaklı olan biorezonans terapi ile sigaradan sonsuz kadar kurtulabilirsiniz.

Sigarayı Bırakmayı Yarına Ertelemeyin. Detaylı bilgi için Sigara Bırakma sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

Megalife Biorezonans Merkezi 

Tel :0216 223 00 43

Scroll to Top