Diyetsiz Kilo Verme

Diyet yapıp zorlanmadan, aç kalmanın gerginliğini yaşamadan kilo vermek fikri kulağa oldukça güzel gelir. Çünkü kilo vermek deyince akla ilk gelen mis kokulu kızartmalardan, insanın içini serinleten karamelli dondurmadan, üzerine yumurta kırılmış enfes sucuk tavadan uzak kalmak demektir ki bunu başarmak da her baba yiğidin harcı değildir. Oysa diyet yapmadan, aç kalmadan, stres olmadan da kilo vermek pekala mümkündür. Diyetsiz Kilo Verme Nasıl mı?

Diyetsiz Kilo Vermek Mümkün Mü?

Diyet yapmadan kilo vermenin birkaç farklı yolu bulunur. İşte bu birbirinden farklı alternatifler kişinin vücut yapısına ve bulunduğu yaşa, sosyal çevresine, yaşam standartlarına göre tercih nedeni olabilir.

Diyet uygulamadan kilo verebilmenin geçerli yollarından biri düzenli olarak bir spora yönelmektir. Ancak bu durum farklı algılanmamalı. Çünkü burada bahsettiğimiz şey spora bir hobi, bir eğlence aracı olarak bakmamaktır. Diğer bir ifadeyle bunu ciddiye almak, bir iş gibi görmek demektir. Haftanın 4 günü ve ortalama aynı saatler arasında aynı sporu yapmalı ve bunu hayatınızın rutine oturtmalısınız. Bunu başarabilirseniz herhangi bir diyet programı uygulamadan da kilo verebilirsiniz.

Diyetsiz kilo vermenin başka bir yolu da oldukça geniş bir etki alanına sahip olan biorezonans terapi uygulamasıdır. Biorezonans terapisi, belki de can sıkmadan, kişiyi yormadan, aç kalmadan sonuç getiren tek zayıflama yöntemidir. Bu uygulamanın temelinde vücudun dengesini koruma prensibi yatar. Vücudumuz oldukça kompleks bir frekans yumağıyla örülüdür. Bu örüntüyü oluşturan frekansların bazıları vücudun dengesini bozmaktadır. Biorezonans cihazının görevi hasta olan frekansları belirlemek, bu belirlemenin ardından onları vücuttan toplamak ve olumlama gerçekleştirerek iyileştirilmiş frekansları vücuda geri göndermektir. Bahsettiğimiz bu terapi uygulamasında herhangi bir ilaç kullanılmaz. İlaç kullanılmaması ortaya çıkabilecek birçok yan etkiyi de otomatik olarak yok eder. Ayrıca biorezonans terapisi her yaşa uygulanabilme özelliği göstermesi sayesinde hızla yaygınlık kazanmaktadır. Bunlara ek olarak hamileliğin ve kalp pili taşımanın dışında hiçbir hastalık biorezonans uygulamasına engel olmamaktadır.

Biorezonans Kilo Verme Terapisi hakkında detaylı bilgi için 02162230043 numaralı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Scroll to Top