Biorezonansla Nasıl Kilo Verirsiniz

Sağlıklı bir görüntünün gizli anahtarı olan fit olmak ve zayıflık herkesin hayaliyken zayıflamayı ya da zayıf kalmayı az kişi başarabilmektedir. Kilo vermek için şart olan istikrar, dengeli ve kalori hesabı yaparak beslenme, bedensel hareketlilik ve düzenli spor gibi etmenler birarada düşünülünce kişinin gözünü korkutmaktadır. Bu nedenle de hafta başında verilen “Zayıflayacağım, dal gibi olacağım.” sözleri hafta ortasında unutuluverir. Biorezonansla Nasıl Kilo Verirsiniz, Kilo vermek konusunda kişi çabalarının yetersiz olduğu durumlarda farklı alternatiflere başvurulabilir. Bu alternatiflerin belki de en cazip olanı biorezonans terapi yöntemidir. Biorezonans terapi yöntemi kişilerin yoğun çaba sarf etmek zorunda kalmadan, stres altına girmedikleri bir kilo verme yöntemidir.

Biorezonansla Nasıl Kilo Verirsiniz

Bu yöntemle kilo vermenin temelinde beyinsel frekanslar üzerinde oynamak yatmaktadır. Farklı şekilde ifade etmek gerekirse kilo almanın nedeni karbonhidrat ya da aşırı şekere karşı koyamamak ve bu besin maddelerini fazla tüketmekten kaynaklı olarak vücuda gün içinde yüksek kalori depolamaktır. İşte biorezonans adı verilen tedavi yönteminde bir cihaz devreye girer ve vücudun zaafı olan karbonhidrat ya da şekerli gıdanın ortaya çıkardığı istenmeyen frekanslar vücuttan temizlenir. Biorezonans terapi yönteminin işleme mantığı sigarayı bırakma ya da alerjen tedavisindekinin aynısı şeklinde işler. Vücuttaki “hasta” frekanslar belirlenir ve cihaz bu frekanslar üzerine yoğunlaşarak onları toplar. Aynı zamanda güçlendirilmiş frekans dediğimiz frekanslarla vücut desteklenir. Bu sayede vücudun eski frekans yapısı tekrar sağlanır. Çünkü beyin bu yiyeceklere karşı eskiden duyduğu isteği kaybeder. Bu durumda karbonhidratlı ya da aşırı şekerli yiyecek tüketimi son bulur ve zayıflama gerçekleşir.

Biorezonans terapi yöntemini diğer yöntemlerden ayrı kılan ya da kalıcı hale getiren noktası vücudun uygulanan işlem sayesinde kilo alımına neden olan yiyeceklere karşı tamamen kendini kapatmasıdır. Bu sayede verilen kilolar tekrar alınmaz ve zayıflama kalıcı hale gelmiş olur.

Bu uygulamanın seansları alerji tedavisindeki kadar uzun değildir. Yine bazı durumlarda sayısı değişmekle birlikte ortalama 3 seans yeterli olacaktır. Seansların bitimiyle birlikte yemek yeme isteğini kaybeden hasta hiç zorlanmadan, yoğun diyetler uygulamadan ve stres hissetmeden kolayca kilo verebilecek, sonuçta girdiği mücadeleyi kazanmış olacaktır.

Diyet yapıyor hissi yaşamadan kalıcı olarak zayıflamak için biorezonans terapileri hakkında daha fazla bilgiye Biorezonans Zayıflama Terapileri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top