Sigarayı Hayatımızdan Nasıl Çıkarırız?

Sigarayı Hayatımızdan Nasıl Çıkarırız?

İçinde bulunduğumuz çağın altın çağ olarak kabul edildiği bir gerçek. Bu çağ birçok artıya sahip olmanın yanında eksilerle de doludur. Yoğun stres, dengesiz ve atıştırma şeklindeki beslenme ve sigara kullanımı bunların başında gelen olumsuzluklardır. Ve tüm bu olumsuzluklar insan yaşamında kapanmaz delikler açar.

Sigara, bahsettiğimiz olumsuzlukların belki de en büyüğü, en zorlusu, en belalısıdır. Sigara insan sağlığını kemiren sinsi bir hastalıktır. Tedavisi çok zor hastalıklara neden olur hatta ölümlerin zanlısı kabul edilir.

Sigarayı hayatımızdan çıkartmak için ne yapmalıyız?

Sigaradan kurtulmak zordur ancak bu imkansız olduğu anlamına gelmez. Sigara tiryakilerinin atacağı en mantıklı adım bir uzman desteğine başvurmaktır. Bu sayede sigara tiryakisinin hem rotası net ve belli olacaktır hem de bu süreçte tiryaki kendini yalnız hissetmeyecektir.

Yoğun bir tiryakiliğiniz yoksa yani bu belayı kendi başınıza alt edeceğinizi düşünüyorsanız o zaman kolları sıvayıp son sigaranızı yakabilir ve önünüzdeki güzel günlere yelken açabilirsiniz. Kararlı ve kendinizden emin olun, arkanıza, geçmişinize bakmayın.

Sigarayı bırakma yolundaki en büyük destek biorezonans terapileridir. Son dönemin parlayan yıldızı, sigara, alkol ve madde alışkanlığından kurtulmanın yardımcısı, besin alerjilerinin tedavi ustası, zayıflamanın en kolay yolu biorezonans terapi tedavisidir.

Biorezonans terapisi, bir cihaz yardımı ile yapılır.. Herkes tarafından bilinen yöntemlerin dışında tamamen kendine has yöntemleri vardır, üstelik tedavi boyunca hiçbir ilaç kullanılmaz. Bu özelliğiyle de hemen her yaş grubuna ve hastaya uygulanabilme özelliği taşır.

Merkezi sinir sistemindeki nikotin alışkanlığını ortadan kaldırmaya yardım eden biorezonans tedavi hem kısa sürede etkili olması hem de kesin çözüm sunması ile öne çıkar. Hasta tedavi uygulamasının öncesinde birtakım testlerden geçer. Bu testler sonunda hasta biorezonans terapi tedavisine başlayabilir. Terapi tedavisine özel geliştirilmiş bir cihaz, hastanın vücudunun çeşitli yerlerine yerleştirilir. Sigaranın neden olduğu hatalı elektromanyetik dalgalar bu cihaz sayesinde vücuttan toplanır. Zaten amaç alışkanlık yaratan hatalı frekansları vücuttan yok etmek ve frekanslar arasındaki eski uyumu yakalamaktır. Dış ortamda frekanslar nötrlenir, sağlıklı hale getirilir, son aşamada da sağlıklı frekanslar tekrar vücuda verilir. İşte biorezonans terapi ile tedavi bu kadar basit, aynı zamanda da etkilidir.

“Sigarayı Hayatımızdan Nasıl Çıkarırız” detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. 

Tel: 0216 223 00 43

Kartal / İstanbul

Scroll to Top