Biorezonans sigara bırakma yöntemi

Bu makalede biorezonans sigara bırakma yöntemi hakkında bilgi bulacaksınız.

Hayatının herhangi bir döneminde sigara ile tanışıp bunun bir hata olduğunu anlayan herkesin ortak noktası sigarayı bırakmak için mücadele vermek olmuştur. Bunu başaranlar kadar başaramayanlar, sevinci tadanlar kadar üzüntüye boğulanlar olmuştur. Peki sigarayı bırakmak yolunda verilen bu mücadeleyi kazanmak için izlenen yollar nelerdir, nasıl bir strateji belirlenmeli ve uygulanmalıdır? Hangi sigara bırakma yöntemi daha başarılı.

Sigarayı bırakmak için birçok yönteme başvurabilirsiniz. Ancak burada önemli olan uygulayacağınız yöntemin getirileri ya da götürüleri nelerdir ve bunları değerlendirme basamağında ne kadar gerçekçi olabileceksiniz? Söz gelimi ilaç tedavisi ile sigaradan kurtulma yolunu deneyeceksiniz. Ancak kullanacağınız ilaçların sağlığınız adına ortaya çıkardığı tehlikeleri de düşünmeli, hesaba katmalı ve gereken önlemleri almalısınız.

Biorezonans adıyla bilinen sigara bırakma yöntemi bilinen tüm yöntemlerden farklı olarak kişi üzerinde yoğun bir baskı oluşturmaz, kısa sürede dönüt sunması nedeniyle hastayı yıpratmaz ayrıca biorezonans tedavisinin en büyük artısı hiçbir ilaç kullanılmadan gerçekleştirilmesidir. Bu tedavi seanslar şeklinde uygulanmaktadır. Hastanın hazır bulunuşluk düzeyinin de tedavi sürecinde etkin rol oynadığını belirtmekle birlikte tedavi hemen her hastada başarı kaydetmektedir.

Biorezonans sigara bırakma terapisi nasıl yapılır?

Biorezonans terapi uygulaması insan vücudunun açığa çıkardığı eletromanyetik titreşimlerin esas alındığı bir tedavi şeklidir. Tedavinin temelinde frekanslar yer alır. Herhangi bir nedenle söz gelimi bir virüs ya da bakteri veya alerjen ya da alışkanlığa neden olan alkol, sigara gibi maddeler nedeniyle frekans uyumu bozulabilmektedir. Bu gibi bir bozulma hastalıkların oluşmasına da zemin hazırlamaktadır. İşte biorezonans terapi cihazı bozulmaya uğrayan frekansları belirleyerek vücuttan toplar. Toplama işlemi esnasında hastaya kimyasal içerikli hiçbir ilaç verilmez. Sadece hastanın vücudunun bazı bölgelerine basit bir cihaz bağlanır, frekans toplama işlemi gerçekleştirilir. İşlem görerek güçlendirilen frekanslar hastanın vücuduna tekrar yüklenir. Tedavi bu kadar basittir.

Biorezonans terapi uygulaması başlamadan önce danışana bir anket doldurtulur. Anket sonucuna göre danışanın düşkünlük seviyesi tespit edilmektedir. Biorezonans terapisi ile sigara bırakma yöntemi tek seans olarak yapılmaktadır. Seans süresi 45 dakikadır. Danışanlarımızın % 10 unda destek seansı ihtiyacı oluşmaktadır.

Detaylı bilgi almak için sigarayı bırakma terapisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Scroll to Top