Sigarayı Bıraktıran Biorezonans Metodu

En yaygın zararlı alışkanlık olarak bilinen ve belki de insan hayatı üzerinde en fazla olumsuz etkiye sahip olan sigaradan kurtulma çabaları özellikle belli sağlık sorunları  gün yüzüne çıkmaya başladıktan sonra artış göstermektedir.

Kişinin sigarayla tanışması ile sağlık sorunları yaşaması arasında geçen zaman sigarayı bırakmak için hedef olmazken kişinin sağlığı tehdit altına girdiği anda sigarayla mücadele de gündeme gelir. Peki bu kadar süre sigarayla yaşanan birliktelikten sonra bunu başarmak ve sonuca ulaşmak o kadar kolay olacak mıdır?

Sigarayı bıraktıran biorezonans metodu

Sigara ile mücadelenin türlü karşılıklarından bahsetmek mümkündür. Ancak bu yöntemlerin birçok aksayan yönü bulunur. Kimi yöntemler ciddi uzunluktaki süreçler sonunda yanıt vermekte, kimileri kişiyi fazlaca yıpratmakta, kimileri de sonuç odaklı olmadığı için kesin çözüm sunamamaktadır.

Tüm bunlara karşılık son dönemde parlayan ve belki de en etkili tedavi şekli olan biorezonans terapi tedavisi sigaradan kurtulmak için denenmiş ve başarıya % 100’ e yakın ulaşmış bir yöntemdir. İnsan vücudunun işleyişini esas alan bu yöntemde vücudumuzun açığa çıkardığı elektromanyetik frekanslardan faydalanılır. Bahsettiğimiz bu frekanslar vücutta birbirleriyle belli bir uyum içinde akış oluştururlar. Sigara kullanımından kaynaklı olarak bu akış sekteye uğrar ve bazı frekanslar hata verir hale gelir. Biorezonans terapi seansları bu noktada devreye girer. Bu tedavi için özel olarak geliştirilmiş rezonans cihazı yardımıyla alışkanlık yapan maddenin frekansları vücuttan temizlenir.

Biorezonans terapi tedavisinde esas olan hastanın ihtiyaçlarıdır. Bu nedenle de biorezonans tedavisinin genel hatları olmakla birlikte kişiye özel olarak şekillenmektedir. Hastanın içinde bulunduğu fiziki koşulu, düşkünlük derecesi, yaşı, hatta ruh durumuna bakılarak hastaya özel bir tedavi süreci belirlenir ve süreç başlamış olur.

Biorezonans Terapisinin Avantajları:

  • Biorezonans tedavisi oldukça kısa sürede olumlu sonuçlar verir.
  • Kişiye özel bir tedavi şeklidir.
  • Tedavinin başından sonuna kadar hiçbir ilaç kullanılmaz.
  • Seanslar oldukça kısa sürer.
  • Kişi tedavi sürecinde bedensel ve psikojik olarak kesinlikle yıpranmaz.
Detaylı bilgi için Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top