Sigarayı bırakmanın en kolay yolu

Sigarayı bırakmanın en kolay yolu. Kimilerinin okul çağında tanıştığı sigara günümüz dünyasında insan sağlığının en belalı düşmanı ilan edilmiş durumdadır. Sigara, kanserden, kalp hastalıklarına ve felce kadar çok hastalığa kaynaklık eder. Bu durumu fark edenler tarafından hızla terk edilmektedir. Peki sigara bırakmanın en kolay yolu nedir? Aslında bu sorunun farklı cevapları bulunmakla birlikte; Sigara tiryakileri üzerinde rahatlatıcı etki gösteren, sigaradan soğutan ve uzaklaştıran yöntemler en geçerli yöntemlerdir.

Sigarayı Bırakmak İstiyorsanız:

Sigarayı bırakmanın en kolay yolu, tiryakinin kararlı olmasından geçmektedir. Bunu şöyle ifade etmek de mümkün; kaç yıldır sigara kullandığınız ya da ne miktarda sigara kullandığınızda önemli değildir. Sigarayı bırakmak için kendinizce belirlediğiniz adımların etkinliği sizin kararlı olmanıza bağlıdır. Kimileri için sigarayı bırakmak sadece birkaç nikotin bantına bağlıyken, kimileri için bir hastalık listesi yapmak ve bu hastalıkları kendi sağlığının tehditi olarak görmeye bağlıdır. Yani sigara bırakma niyetine girdiyseniz yapmanız gereken ilk şey hayatınızda artık sigaraya yer olmadığa kendinizi inandırmak!

Kararlılığınızı sigara içilen ortamlardan uzak durarak pekiştirebilirsiniz. Unutmayın ki sigara kokusu büyük bir tetikleyicidir. Bu tetikleyiciden uzak durmak sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Özellikle kapalı mekanlarda içilen sigara sizi yolunuzdan alıkoyabilir. Buna engel olmak için sigara içilen kapalı mekanlardan uzak durmalısınız.

Sigaranın Neden Olduğu Hastalıklar:

Sigaranın neden olduğu hastalıkların bir listesini oluşturmak ve ara ara bu listeye bakarak sigara içerek sağlığınızdan neler kaybettiğinizi ya da ileride kaybedeceğinizi görmek sizi sigaradan uzaklaştıracaktır. Özellikle hastalık hastası olarak tabir edilen ve kişiler için oldukça etkili bir taktiktir.

Kesin çözüm arıyorsanız ve bunu kendi çabalarınızla halledemeyecekseniz biorezonans yöntemiyle sigarayı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Biorezonans terapileri tiryakiler için ağrı sızısız, yormadan ve yıpratmadan uygulanan üstelik net sonuç veren bir yöntem olarak öne çıkmaktadır. Biorezonans yöntemi ile sigarayı bırakmak için uygulanan temel adım hastanın vücudundan alınan frekansların özelliklerinin değiştirilerek tekrar vücuda verilmesidir. Üzerinde oynanmış bu frekanslar sayesinde hastada sigaraya karşı yoğun bir isteksizlik oluşur. Bu sayede sigarayı bırakmak sıkıntısız şekilde gerçekleşir. Biorezonans terapileri tek seans olarak uygulanmaktadır. Kritik dönem olarak bilinen tedavi bitimini takip eden sürecin atlatılmasıyla terapiler tam sonuç verir.

Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Scroll to Top