Sigarayı Bırakmak İçin Yapmanız Gerekenler

sigarayı-bırakmak-icinİster genç ister yaşlı fark etmez hangi yaş aralığında olursanız olun sigaranın bedeninizi sömürdüğü gerçeğini kabul etmelisiniz. Sigara başta akciğerleriniz olmak üzere iç organlarınıza, gözlerinize, cildinize kısacası size ciddi zararlar vermektedir. Sigarayı bırakmak için yapmanız gerekenler.

Bununla birlikte farkındalık kazanarak yolun neresinde olursanız dönmeye karar verdiyseniz de bu sizin yararınıza olacaktır. Sadece istemeniz yeterli!

Sigarayı Bırakmak İçin Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Sigarayı bırakmak bir arınma sürecidir ve doğal olarak bu süreç biraz yavaş ilerler. Bunu kabul ederek yola çıkmanız en doğrusudur. Yoksa yolun yarısında pes etmeye kalkarsınız. Sigarayı ne kadar zamandır içtiğinizin bir önemi yok, asıl olan sigaradan kurtulmak için yola çıkma kararı almış olmanızdır.

Sigaranın zararlarını listelemeyi deneyebilirsiniz. Her zaman gözünüzün önünde olacak şekilde yerleştireceğiniz bu kara liste sayesinde ileride başınıza gelebilecekleri sık sık hatırlarsınız. Emin olun ki bu liste yeterince yaptırım gücü olan bir listedir. Sizi sigaradan soğutmak adına büyük yardımcıdır.

Sigarayı bırakma serüveni :

Başarıya ulaşmak için size tuzak sayılabilecek uyaranların tümünden uzak durun. Bu uyaranların başında sigara içen bir arkadaş, bol sigara dumanlı kapalı mekanlar, bol köpüklü kahve gelebilir. Özellikle kendinizi zayıf hissettiğiniz anlarda bunlara olabildiğince uzak olun!

Sigara içmek konusunda “ya hep ya hiç” modunda olmalısınız. Haftada bir tane sigara içsem ne olur ki derseniz tamamen kendinizi kandırırsınız. Üstelik bu şekilde sigarayı bırakmış da olmazsınız. Son sigaranızı içtikten sonra bu sizin için milat kabul edilecek bir tarih olsun ve bir daha ağzınıza sigarayı sürmeyin.

Ailenizden Destek Alın :

Sigarayı bırakırken özellikle yakın çevrenizden destek alın. Aileniz ve iş arkadaşlarınızı bu konuda bilgilendirin ki size karşı özellikle kritik döneminizde daha anlayışlı olsunlar.

Şimdiye kadar bahsettiğimiz önerilerin tümü kişisel çaba ile ilerlenecek yöntemlerdi.  Sigarayı bırakmak için biorezonans terapi seanslarıyla tanışınOysa biorezonans terapileri sigara bırakma konusunda dış destek niteliğinde bir yöntemdir. Kişinin sigara bırakma sürecinde başarılı olmasında yardımcıdır. Seansların temelinde hastanın vücudundaki frekans uyumu yer alır. Frekans dengesini bozan hatalı frekanslar üzerine yoğunlaşılarak uygulanan başarılı bir tedavi şeklidir.

Sigarayı bırakmak İçin daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa bizi 02162230043 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Scroll to Top