Biorezonans Terapisi ile Sigara Alışkanlığına Son

Sigarayı bırakmak daha doğrusu hayatınızın bundan sonraki kısmında dumansız ve rahat nefes alabileceğiniz bir alan yaratmak için aklınıza gelen ya da size tavsiye edilen birçok yöntemi denemiş ancak başarısız olmuş olabilirsiniz. Bunu sadece sizin yaşadığınız bir sorun olarak düşünmeyin. Sigara kullanan ancak kurtulmak için can atan yüzlerce benzeriniz olduğundan emin olun! Son yıllarda Biorezonans terapisi ile  sigara alışkanlığına son vermek isteyen kişilerin sayısı hızla artmaktadır.

Sigaradan kurtulmak için birçok alternatifiniz olmakla birlikte bunların birçoğu uzun bir sürece yayılması, yoksunluk dönemi nedeniyle size bedenen ve psikolojik olarak zorluklara boğması ve işin sonunda tekrar sigara içme olasılığı bulunması gibi olumsuzluklar nedeniyle risk taşımaktadır. Oysa bunlardan farklı olarak biorezonans terapi ile sigarayı bırakmak hemen hemen sıfır risk sunan, yoksunluk belirtileri yaratmayacağı için fiziksel ve ruhsal olarak sıkıntı yaratmayan bir yöntem olarak öne çıkmaktadır.

Biorezonans terapisi ile sigara alışkanlığına son!

Bu yöntemle sigarayı bırakmayı denemek için ilk adımda yöntemin güvenirliği konusunda ikna olmanız gerekir. Bunun için biorezonans nedir, nasıl bir sistemle çalışır gibi soruların cevabını almalısınız. Biorezonans, kuantum fiziğinden ilham alan bir yöntemdir. Her madde atomların sahip olduğu elektron yapısıyla alakalı olarak elektromanyetik bir ışınım yayarlar. Bu ışınımların deneysel ortamlarda ölçülebilme özelliği bulunur. Üstelik her ışınımın kendine özgü karakteri bulunur. Söz gelimi dalga boyu, uzunluk, salınım hızı gibi.

İnsan vücudunda bulunan her hücre de kendine özgü bir titreşim salgılar. Bu titreşim ve enerjinin farklı dalga boyu ve salınım şekli vardır. işte hücreler, dokular, organlar bahsettiğimiz bu özellikleri taşıyan yapıdadır. Bu nedenle hasta olan bir kişinin frekans yapısı sağlıklı olan birinden oldukça farklıdır. Bu farklılığa neden olan uyaranlar çeşitlidir. Alerjenler, bakteriler, virüsler, yabancı maddeler (sigara ve alkol gibi) frekansların normal dengesini bozar. İşte nikotin de vücutta istenmeyen bir madde olarak algılanır ve frekans dengesine zarar verir. Biorezonans terapi yöntemi ile vücutta bulunan sigaradan kaynaklı frekans dalga özellikleri ölçülür. Vücuda gönderilen, bu özelliklere zıt yapıdaki frekanslar sayesinde olumlama sağlanır. Böylece vücut için zararlı olan ışınımlar yok edilmiş olur. İşte sigaradan kurtulmak bu kadar kolay ve kesin çözüm odaklıdır.

Biorezonans terapisi ile sigara alışkanlığına son vermek için 0216 223 00 43 telefondan Megalife Biorezonans Merkezini arayabilir yada Biorezonans Sigara Bırakma sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Scroll to Top