Biorezonans ile Sigarayı Bırakmak

 Biorezonans Nasıl Bir Terapi Yöntemidir?

Vücuttaki nikotin frekans modelinin, ayna görüntüsü olarak vücuda geri gönderilmesi yolu ile alışkanlığın yok edilmesi prensibine dayanan bir terapi yöntemidir. Biorezonans tedavisinde temel amaç, vücutta alışkanlık yaratan maddelerin ve alerjenlerin, detoks tekniği ile temizlenmesidir. Sigaraya olan duyarlılık hissi ve ihtiyaç duygusu azaltılarak, kişinin sigara alışkanlığından tamamen uzaklaşma durumuna dönmesi sağlanır.

Sonuç olarak, vücudun detoksifikasyon (detoks) sistemi, böbrekler ve deri yoluyla ilişkili sigara toksinlerini ve nikotini ortadan kaldırır. Tıbbi yardım almadan ve doğrudan sigarayı bırakan insanların kısa bir süre sonra tekrar sigara kullanmaya başlaması, toksinlerin detoks ile bedenden atılamamasının ve vücudun hala nikotine olan ihtiyacının bir sonucudur.

Sigara alışkanlığınıza son vermek ister misiniz?

Günümüzde doktorlar ve uzmanlar tarafından etkin bir şekilde kullanılan Biorezonans ile Sigara Bırakmak terapisi, sadece sigarayı bırakmak için değildir. Aynı zamanda alerji tedavileri, kilo verme, ilaç ve alkol alışkanlıkları gibi çok sayıda sorunla mücadele edebilmek için de etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Almanya’da geliştirilen biorezonans terapisi 1977 yılından bugüne kadar çok sayıda kişinin alışkanlık sorununa kalıcı çözümler üreten bir terapi yöntemi olarak kabul edilmiştir.

Yaklaşık 10 yıl önce Polonya’da bir hekim, sigara tiryakisi olan bir hastasına biorezonans terapisinin temel alerji inversiyon ilkesini uyguladı ve hastayı sigara alışkanlığından tamamen kurtarmayı başardı. Yoksunluk yaşamadan sigara bırakmak isteyen hasta grupları üzerinde uygulanan terapi sadece bir seansta %90’e yakın bir başarı elde edilmesini sağlamıştır.

Tütün; psikolojik alışkanlık ve  fiziksel alışkanlık yaratan, aynı zamanda içerdiği nikotin nedeniyle sigaranın, bedensel ihtiyaç olarak algılanmasını sağlayan bir maddedir. Nikotinin beyinde meydana getirdiği etki “iyi hissediyorum” duygusudur. Özellikle yoğun stres, depresyon ve anksiyete durumlarında sigara içme arzusu, en üst seviyeye çıkar. Vücut, bu yoğun psikolojik yükten kurtulabilmek için tek çıkış yolunu sigara içmek de bulur. Biorezonans terapisi ile nikotinin izleri ters frekansa dönüştürülerek vücuttan atılır. Bedeniniz, sigara dumanına karşı yabancılaşır ve nikotine karşı olan yoksunluk ihtiyacınız en aza iner.

Biorezonans ile sigara bırakmak; sigarayı bırakmak için en ideal ve en kestirme terapi yöntemlerinden biridir. Biorezonans yöntemiyle sadece 1 seansta sigara bırakmak mümkündür. Biorezonans; sigarayı bırakmak için tercih edilen tedavi tekniklerinden çok daha hızlı ve zahmetsiz çözüme ulaşmanıza olanak tanır. İğneler, uzun süreli ilaç kullanımı ve nikotin bandı gibi rahatsız edici ve bazı yan etkileri de bulunan tedavi yöntemlerine ihtiyacınız kalmaz. Ataşehir Sigara Merkezi / Bostancı Sigara Bırakma Merkezi

Biorezonans ile Sigara Bırakmak

Scroll to Top