Sigarayı nasıl bırakabilirim ?

Yeni yetişmekte olan nesil sigara kullanımına yatkın gibi görünse de en az kullanıcıları kadar karşıtları da mevcuttur ve bu kesim sigara kullanımını özellikle gençler arasında sonlandırmayı amaçlayan birtakım girişimlerde bulunmaktadırlar. Sigarayı Nasıl Bırakabilirim. Toplumsal bilinçlenmeyi sağlamak adına görsellere yönelik sunumlar hazırlamakta sigaranın zararlarını sıralayan listeler yaparak bunları duyurmakta, sigarayı bırakanlara çeşitli ödüller vererek bunu özendirici hale getirmekte ve en önemlisi sigarayı bırakan kişilerle söyleşiler düzenleyerek somut örneklerle bu süreci desteklemektedirler. İşte tüm bu adımlar kişinin sigarayı bırakması için bir fırsat sunmaktadır.

Sigarayı Bırakmak İsteyen Bir Kişi İçin Çeşitli Öneriler:

Sigarayı bırakmak istiyorsanız ilk iş kendinizle yüzleşin. Kişinin kendisiyle yüzleşmesi olanı olduğu gibi kabul etmesine dayanır. Bu sayede sigaradan vazgeçmek sizin için çok daha kolay olacaktır.

Sigaradan kurtulmanın ikinci adımı onu gözünüzden uzak tutmakta saklıdır. Eğer niyetiniz ciddiyse evinizden ve iş yerinizden kalan sigara paketinizi, küllüklerinizi, kibrit ve çakmaklarınızı yok edin. unutmayın ki gözden uzak olan gönlünüzden de uzak olacaktır.

Bu düşmanı gözünüzde büyütmeyin. Kendinizi dev onu minicik kabul ederseniz göreceksiniz ki sigaradan kurtulmak sizin için çok daha kolay olacaktır.

Sigarayı bırakma sürecinizde ailenizin gücünü arkanıza almayı deneyin. Yalnız olmadığınızı bilmek, ihtiyaç duyduğunuzda onların desteğini almak güçlü hissettirir, güven verir, sağlam basmanızı sağlar. Sigarayı bıraktığınız ilk günden itibaren ailenize sürecin içinde yer verin.

Sigarayı bırakmanın en zor zamanları ilk 30 gün olarak kabul edilir. Bu süre zarfında yoksunluk belirtileri yaşamanız normaldir. Sigarayı bırakmayı denemiş ve başarısızlık elde etmişseniz ya da bu süreci gözünüzde büyütüyor ve yapamayacağınızı düşünüyorsanız sizin için en güvenli sigara bırakma yöntemi “biorezonans terapi uygulaması” olacaktır. Bu terapi uygulaması basit bir cihaz uygulaması olup son derece etkili sonuçlar vermektedir. Hiçbir ilaç kullanılmadan uygulanan tedavi seanslar şeklindedir. Kişinin beyninden sigaraya dair tüm geçmiş yaşanmışlıkları silmeyi amaçlar. Bunu yaparken de hücreleri oluşturan frekans uyumundan yararlanır.

Detaylı bilgi için  arayabilirsiniz.

0216 223 00 43

Scroll to Top