Sigarayı Bırakacaklara Öneriler

sigarayi-birakacaklara-onerilerSigara içmek kadar ondan kurtulmak da tamamen kullanıcının iradesindedir. İnsanların yaşamları üzerinde büyük ya da küçük birçok olumsuzluğa neden olan sigara aynı zamanda ağır bir ekonomik yük anlamına gelmektedir. Sigaranın olumsuzluklarının farkına varıp hayatınıza yeni bir yön vermek ve artık sigaradan uzak durmak istiyorsanız size sunulan önerileri değerlendirmelisiniz. Sigarayı bırakacaklara öneriler sayesinde sigara bırakma sürecini daha sıkıntısız atlatmanız mümkün. 

Sigarayı Bırakacaklara Öneriler

  • Sigara bırakma aşamasında sizin için ilk önerimiz pozitif düşüncelere sahip olmaya çalışmanız. Hayatın güzelliklerine odaklanarak olay ya da durumlara yaklaşırsanız her şeyin daha kolay olduğunu göreceksiniz.
  • Size yardımcı olacak bir diğer önerimiz de sigara içen arkadaş grubundan bir müddet uzak durmanız. “Gözden uzak olan gönülde de uzak olur”.  Sözünü benimseyin ve sigarayı olabildiğince uzağınızda tutun ki hatırlamayasınız.
  • Sigarayı bırakmaya çalışırken kendinize sigaranın neden olduğu hastalıklar listesini hazırlayabilirseniz elinizde somut gerekçeler olacaktır. Denemeniz gereken bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Sigarayı Bırakacaklara Öneriler
  • Bu aşamada mutlaka ailenizi yanınıza alın ki zorlandığınız anlarda sizin destekçiniz olsunlar. Unutmayın özellikle ilk bir ayda yoksunluk halinde size destek olacak birilerine ihtiyaç duyabilirsiniz.
  • Sigara bırakma sürecinde bazı atıştırmalıklarla ağzınızı meşgul etmeye çalışın. Böylece sigaraya daha az özlem duyarsınız. Ancak bu noktada seçtiğiniz atıştırmalıkların yüksek kalorili olmamasına dikkat edin. Söz gelimi çikolata, fındık, fıstık gibi kalorisi yüksek yiyexceklerdir. Bu ve benzerlerini tüketirseniz kısa sürede kilo almaya başladığınızı görürsünüz. Bunlar yerine sakız çiğnemeyi, salatalık ya da havuç gibi neredeyse tamamının su olduğu meyve ve sebzelere yönelebilirsiniz. Bu sayede hem formunuzu korur hem de sigaradan uzaklaşmış olursunuz.
  • Küçük önlemlerle sigaradan kopmayı başaramamışsanız biorezonans terapi yöntemine başvurabilirsiniz. Bu yöntem seans uygulaması olup kişinin hayatından sigarayı tamamen çıkarmayı garanti eder. Biorezonans cihazıyla gerçekleştirilen terapi vücudun dengesini hiçbir şekilde bozmaz, tam tersine vücudun var olan dengesine ayak uyduramayan zararlı frekansları ayıklayarak eski dengesine kavuşturmayı hedefler. Ayrıca herhangi bir ilaç kullanılmayan bu terapiler vücut için zararlı değildir ve her yaşta kişiye uygulanabilir.

Sigarayı bırakacaklara Biorezonans sigara bırakma terapi sayfasını incelemelerini tavsiye ederiz.

Scroll to Top