Sigaraya Son

Her geçen günle beraber sigaranın zararları hakkında yapılan haberler artmakta, insanların bilinçlenmesi için çeşitli araştırmalarla durumun vehameti somutlaştırılmakta ve birçok kampanya organize edilmektedir. Her ne kadar kullanıcısı sayısı fazla olsa da yapılan bu çalışmalar sonuç vermekte ve sigara içme oranı artış gösterse de bir taraftan bu illetten kurtulmaya çalışanların sayısı artmaktadır. “ Sigaraya son! ” sloganı yaygınlaşsın diye çalışıp didinen sivil toplum kuruluşları kişisel bilinçlendirmede ciddi rol oynamaktadır.

Sigaraya Son Demek İçin:

Kararlı Olmak:

Siz de sigaraya son diyenlerden olmak istiyorsanız ilk olarak kendinizle bir anlaşma imzalayın ve ne olursa olsun bu anlaşmadan vazgeçmeyin. Unutmayın ki kararlılık sigaraya karşı kazanacağınız ilk ve en büyük zaferdir.

Mücadeleci Olmak:

Kararlılığınızı mücadeleci ruhunuz takip etmeli. Evet kararlıydım ama gördüğüm zorluklar beni bezdirdi dememelisiniz. Sigarayı bırakma süreci biraz sancılı bir süreçtir, bunu bilerek yola çıkarsanız mücadelenizde başarı kaçınılmaz olur.

Destek Görmek İçin Paylaşmak:

Durumunuzu gerek ailenizle gerek çevrenizle paylaşmaktan gocunmayın. Sigarayı bırakmak için çabalamak utanılacak bir durum değildir tam tersine takdir gerektirir. Keşke her kullanıcı sizin gibi yürekli olabilse! Ailenizle ve çevrenizle durumunuzu paylaşmak sizi rahatlatacaktır. Üstelik yoksunluk halinde yaşadığınız sıkıntıları omuzlayacaklardır. Konuşmaktan ve anlatmak çekinmeyin.

Doğal Yöntemlere Başvurmak:

Sigarayı bırakmaya çabalarken işinizi kolaylaştırması adına bazı bitkilerden faydalanabilirsiniz. Örneğin, Melisa çayının stresi azaltma, vücudu yatıştırarak rahatlatma, sinir sistemini duyarsızlaştırma gibi özellikleri bulunur. Bu özellikleri kendi durumunuz adına lehinize çevirebilirsiniz. Ancak burada küçük bir hatırlatma yapalım bir bitkiyi kullanmadan önce mutlaka bir uzman görüşü almalı ve varsa hastalıklarınızı anlatmalısınız. Unutmayın ki bitkiler ilaçlarla kolayca etkileşime geçer.

Güvenilir Destek Almak:

Sigarayı bırakmak için başvurabileceğiniz başka bir yöntem de kendinizin dışındaki yardımcılara danışmaktır. Sigara bırakma konusunda en büyük destekçi olarak karşınıza biorezonans uygulaması çıkmaktadır. “biorezonans terapi” adıyla bilinen ve ülkemizde 15 yıldır aktif olarak çalışmalarına devam biorezonans terapi yöntemi tamamlayıcı tıp niteliğinde ve tamamen güvenilir bir destektir. Ayrıca, hiçbir ilaç uygulaması olmadan sadece cihaz uygulamasıyla tedavi sunan bu yöntem her yaş grubu üzerinde çalışmakta ve %92 başarı sağlamaktadır. Bu yöntem insan vücudundan alınan frekansların iyileştirilerek tekrar vücuda verilmesi yöntemidir.

Sigarayı bırakma yöntemi ile ilgili detaylı bilgi almak için bize 0216 223 00 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top