Sigaraya Kesin Çözüm

Sigara bırakma güçlü bir irade işidir. Zayıf karaktere sahip olanlar, zorluklar karşısında hemen pes edenler ya da mücadele etmekten korkanlar sigarayı bırakmaya bir türlü cesaret edemezler. Bunun temelinde başarısız olma korkusu yatar. Oysa bu sorunun çözümü için de etkili bir yol izlemek mümkün. Eğer kendiniz yüksek sesle “Ben sigarayı bırakacağım!” diyemiyorsanız bu işi destek alarak gerçekleştirebilirsiniz. Sigaraya Kesin Çözüm;

Biorezonans Terapisini Deneyin!

Biorezonans terapi belki de Sigaraya Kesin Çözüm getiren ve sigara bırakma konusunda en güvenilir ve en etkili yolların başında gelmektedir. İzlediği yol olarak oldukça farklı bir uygulama olması, aynı zamanda kişinin iradesine bağlı olmaması gibi nedenlerle başarı oranı çok yüksektir.

Biorezonans terapi adı verilen uygulama bir “cihaz tedavisi” dir ve herhangi bir ilaç takviyesi içermez. İlaçsız bir tedavi yöntemi olması nedeniyle kalp pili bulunan hastalara ve hamile bayanlara uygulanması önerilmez. Bunu dışında herkese kolayca uygulanan bir yöntemdir. Uygulama süresinin kısalığı, uygulamanın oldukça basit ve acısız olması da bu yönteme artı kazandıran diğer özelliklerdir.

Sigaraya Kesin Çözüm – Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi

Kişinin bu tedavi şeklini kabul etmesi tedavinin ilk adımını oluşturmaktadır. Bunu takiben kişiden her zaman içtiği sigaradan son bir tane daha içmesi istenir. Bu noktadan sonra cihazın hüneriyle tedavi bitirilir. Bahsettiğimiz biorezonans cihazıyla vücuttan sigaraya ait zararlı frekanslar alınır. Bu frekanslar üzerinde değişiklik yapılarak tümü zararsız hale getirilir. Sonrasında temizlenen frekanslar yine cihaz yardımıyla vücuda yüklenir. İşte biorezonans mucizesi bu kadar basit şekilde gerçekleşir. Vücuttan zararlı frekanslar toplandığı ve tersine çevrildiği için vücutta sigaraya karşı herhangi bir uyaran kalmaz. Bu nedenle de sigara içme isteği diye bir olgu oluşmaz. Tedavi bu kadar basit düzeyde ama etkilidir.

Tedavinin tek seans uygulamasıyla başarıya ulaştığını söyleyebiliriz. ancak tersi durumlarda örneğin kişinin tedavi bitiminde tekrar sigara içmesi halinde vücutta tekrar sigaraya karşı istek uyanacak ve kişi tekrar sigara içmeye başlayacaktır. Bu noktada tedavi yönteminin başarısını sorgulamak yerine kişinin hatasını görmek gerekir. İsteğe bağlı olarak seans tekrar uygulanır.

Sigara Bırakma Terapisi – Kartal – İstanbul

Scroll to Top