Haluk Karataş Sigara Bırakma Danışanı

Sigara Bırakma Danışanı

Kolay sigara bırakma yöntemini internette dolaşırken tesadüfen gördüm. Biorezonans yöntemi ile sigara bırakanları okuyunca çok etkilendim ve denemeye karar verdim. Denerken sigarayı bırakabileceğime hiç inancım yoktu. Daha önce bir çok kere bırakmayı denemiş fakat başarılı olamamıştım. Megalife ile görüştüm ve randevu alarak seansa katıldım. Seanstan önce son sigaramı yaktım, içtim ve bir tüpe koydular, sonra beni makineye bağladılar. 45 dakika kadar süren seans esnasında kendimi çok tuhaf düşünceler içinde buldum.

18 senedir sabah uyanır uyanmaz ilk olarak sigaraya merhaba diyordum ve gece uyurken en son ona iyi geceler diliyordum. Yıllardır herkese arkadaşım diye tanıştırdım. Şimdi ise ondan ayrılıyordum. Kendimi boşlukta hissedeceğimi düşünmeye başlamışken seans bitti dediler. Seanstan sonra kendimi dayak yemiş gibi hissediyordum. Vücudumu dinliyordum yani sigarayı istiyormuyum istemiyormuyum diye. İlk bir kaç saat ne olduğunu anlamaya çalışmakla geçmişti. Sonrasında farkettim ki bana sihirli bir el değdi ve sigarayla aramdaki tüm bağları kopartıp attı. 3 saat bile sigara içmeden duramazken 7 ayı geçti sigara içmiyorum. Sigarayı bırakmamda bu kolaylığı sağladığınız için sonsuz teşekkürler

Kolay sigara bırakma yöntemi ile ilgili bilgi almak için Biorezonans Sigara Bırakma Terapisi sayasını inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top