Biorezonans Alerji Terapi

Gün geçmiyor ki insan sağlığını tehdit eden hastalık çeşitliliği artış göstermesin. Üstelik belli hastalıklarda yaş sınırı oldukça aşağılara çekilmekte ve küçük çocukları hatta bebekleri bile etkilemektedir. Biorezonans Alerji Terapi tam burada işlev görmektedir. Buna en iyi örnek alerjik kökenli hastalıklardır. Alerji kaynaklı hastalıkların en kötü yönü nedenlerinin çok fazla olması ve bu nedenlerin kolayca belirlenememesidir.

Biorezonans terapi adı verilen tıbbi tedavi destekleyici yöntem alerjik hastalıkların belirlenerek tedavi edilmesi noktasında oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Bu tedavi yöntemi basit bir cihaz tedavisi olup kimyasal içeriği bulunmamasından kaynaklı olarak hemen her yaş grubu ve kişi için uygulanması uygundur.

Biorezonans Alerji Terapisi

Biorezonans alerji tedavisinin başlangıç noktasını alerji testi oluşturur. Bu sayede alerjinin neden olduğu, diğer ifadeyle vücudun tepki verdiği madde belirlenir. Alerji bazen tek bir besin maddesine karşı olabileceği gibi birden çok besin maddesine karşı da olabilir. Bu noktadan sonra hasta için tedavi önceliği metodu belirlenir. Bu, bir anlamda işlem basamaklarının belirlenmesi anlamına gelmektedir. Biorezonans cihazıyla terapi uygulanması haftada bir kez ve ortalama bir saat şeklinde planlanır. Bu süreçte cihaz yardımıyla vücudun hasta olarak tabir edilen patolojik frekansları sıfırlanır. Yani alerjiye neden ola ya da zemin hazırlayan hasta frekanslar cihazla belirlenir ve vücuttan toplanır. Biorezonans Alerji Terapi.

Bunu takip eden adımda yine cihazla vücuda güçlendirilmiş frekanslar gönderilir. İşte bu sayede vücut istenmeyen tüm frekanslardan arınmış olur. Tedavinin ne kadar süreceği tam olarak hastanın durumuna göre şekillenmektedir. Ancak tedavi sürecinde ara testler uygulanarak gidişat kontrol edilir.

Biorezonans tedavisinin bitiminde eski frekans yoğunluğu tamamen değişir. Artık vücudun dengesini bozan hasta kabul edilen frekanslar vücuttan temizlenmiştir, bu sayede vücut alerjene neden olan besin maddesini yadırgamaz ve onu normal kabul eder. Sonuç olarak hastalık nedeni ortadan kalktığı için hastalık da ortadan kalkar. İstenen sonuç elde edilmiş olur.

Tedavinin ne kadar sürdüğü en merak edilen konudur. Aslında bunun net cevabı alerjene neden olan madde sayısına bağlı olarak değişmektedir. Tek kaynak alerjen tedavisi daha kısa sürerken birden fazla alerjen tedavisi daha uzun zaman almaktadır. Bununla birlikte yuvarlak bir tarih belirlemek gerekirse 12 – 14 hafta olduğunu söyleyebiliriz.

Biorezonans Alerji Terapi – Megalife Sigara Bırakma Merkezi

Scroll to Top